Five Nights at Freddy’s – Pokračování potvrzeno! Šéf Bloumhouse zveřejnil první fotky!

Hororový thriller „Five Nights at Freddy’s“, který se odehrává v strašidelném podniku dostane pokračování na podzim 2025. Společnosti Universal Pictures a Blumhouse Productions, které stály za prvním filmem, to potvrdily na letošním CinemaConu v Las Vegas. Přesné datum premiéry, podrobnosti o zápletce a obsazení zatím nebyly oznámeny.

Předchozí film „Five Nights at Freddy’s“, adaptace populární videohry o pizzerii Freddy Fazbear’s a roztomile strašidelných animatronicích, vydělal v pokladnách kin 297 milionů dolarů a stal se nejvýdělečnějším filmem společnosti Blumhouse. Navzdory negativním recenzím si film dokázal udržet vysoké tržby díky svému ratingu PG-13 a uvedení během Halloweenu. Film byl také zpřístupněn na streamovací službě Peacock, což je obvykle spojeno se snížením prodeje vstupenek, ale v případě „Five Nights at Freddy’s“ to nebylo patrné.

Pokračování „Five Nights at Freddy’s 2“ je oficiálně potvrzeno, ale zatím bylo o něm oznámeno jen málo detailů. Nebylo oznámeno ani obsazení, ale dle konce filmu je pravděpodobné, že se herci z prvního filmu vrátí. Příběh pokračování zatím není znám, ale mohou být zodpovězeny některé nezodpovězené otázky z prvního filmu.

Společnost Universal potvrdila na prezentaci na CinemaConu v roce 2024, že druhý díl „Five Nights at Freddy’s“ je ve vývoji a plánuje se jeho uvedení na podzim 2025. Výkonný producent Jason Blum vyjádřil radost nad úspěchem prvního filmu a děkoval fanouškům za jejich trpělivost během dlouhého vývoje projektu. 

Herec Josh Hutcherson, který si zahrál v prvním filmu, již dříve vyjádřil naději na pokračování a těší se na další práci na filmu. Podrobnosti o pokračování se očekávají v brzké době.Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *