Five Nights at Freddy’s: Sister Location – NOVINKY – Už je tu další díl

Čtyři díly této známé a netradiční horrorové hry byly vydány v neuvěřitelně krátkém časovém úseku – v období necelého jednoho roku! Dokonce byla na motivy této hry napsána i novela (jménem Five Nights at Freddy’s: The Silver Eyes) a do budoucna je v plánu dokonce i filmové zpracování v produkci Warner Bros. Jediný vývojář této hry – Scott Cawthon – poté oznámil, že čtvrtý díl je také posledním herním dílem této série. Nicméně plány se trochu změnily, a tak již 7. října letošního roku se dočkáme pokračování – Five Nights at Freddy’s: Sister Location, ten je však označen jako kanonický spin-off a Scott splnil tedy alespoň to, že čtvrtý díl byl posledním dílem hlavní série. Toto pokračování má zlepšit jeho reputaci po nepovedeném Five Nights at Freddy’s World, za které se svým fanouškům omluvil a hru poté vydal zdarma. Ačkoliv předchozí díly byly vydány i na zařízení s androidem, datum vydání u tohoto dílu se týká pouze PC verze.

ss_03f34834244060abe68f06f8858570db3e326d55

Ještě v srpnu se ale lidé děsili toho, že tato hra vlastně vůbec nevyjde. Na své stránce totiž Scott zveřejnil následující text – „Cancelled. Due to leaks.“ a chvíli se tedy předpokládalo, že byl vývoj hry ukončen a hra nevyjde z důvodu uniknutých informací, konkrétně nejspíše o dabérce Ballory, ale ve skutečnosti byl tento text pouze součástí příběhu. Jednalo se o fiktivní článek, který vypovídá o zavření Baby’s Pizza World, což je lokace, v které se celá hra odehrává, z důvodu úniků plynu.

five_nights_at_freddys__sister_location_by_idrawusaw-da480xj

Hráči budou ovládat jako tradičně pohyblivý charakter – tentokrát se ale místo role hlídače ujmeme role technika na noční směně, který se jako obvykle bude snažit utéct děsivým robotickým plyšákům – tzv. animatronics. Dočkáme se některých z již známých postav – konkrétně jejich „Funtime“ verzí, a také několika nových – Circus Baby, Ballora, Bidybab, Ennard a Minireena. Pokud by vás ještě před vydáním hry zajímala mapa této hry, Scott ji ukryl ve zdrojovém kódu jeho stránky v podobě dvou samostatných kódů 4g7n0c a 28jk12, jejichž kombinace na téže stránce odhalí právě onu mapu.

Uložit

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *