Five Nights at Freddy’s – Trailer filmové adaptace je tu!

Po dlouhém očekávání se fanoušci konečně dočkali. Nedávno unikla předběžná verze a nyní je tu oficiální první ukázka filmové adaptace Five Nights At Freddy’s. Studio ji skromně nazývá teaserem, ale už nyní nám poskytuje dobrý náhled na to, jak bude samotný film vypadat. Video se rychle šíří na oficiálním kanále Universal Pictures, kde získalo již přes 4,5 milionu zhlédnutí, a fanoušci se zatím vyjadřují velmi pozitivně. Trailer zde!

Autor hry a spoluautor filmu Scott Cawthon slíbil fanouškům, že až bude trailer úplně dokončený, vylepšený a lépe sestříhaný, budou ještě více nadšeni. A zdá se, že své slovo dodržel. Připomínáme, že film Five Nights at Freddy’s má plánovanou americkou premiéru na 27. října a produkuje ho filmová společnost Blumhouse Productions, která je specializovaná na hororová díla. Tento projekt patří mezi jejich prioritní záležitosti, jak potvrdil Jason Blum, a na režii a scénáři se podílí Emma Tammi. 

V obsazení se objeví herec Josh Hutcherson (známý jako Peeta Mellark z Hunger Games), Matthew Lillard (známý z filmů Vřískot a Scooby-Doo) a Mary Stuart Masterson (film Pistolnice ). Filmová adaptace byla oznámena již v roce 2015 a původně se měl režírovat a scénář napsat slavný Chris Columbus, který má na svém kontě úspěchy jako Sám doma, Mrs. Doubtfire – Táta v sukni nebo první dva díly Harryho Pottera. Natáčení probíhalo od února do dubna letošního roku. Kromě kin bude mít film také premiéru na streamovací službě Peacock od NBC.

Five Nights at Freddy’s se rychle stalo známým pro svůj inovativní přístup k hororovým hrám a vyvolávání hráčových emocí. Hra vytváří pocit napětí a beznaděje, který hráče neustále drží ve střehu. Díky svému jednoduchému, avšak účinnému designu a záhadnému příběhu získala obrovskou základnu fanoušků a inspiruje mnoho tvůrců a umělců po celém světě.

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *