Fortnite – Big Bang Event zaznamenal úspěch! Festival zahájí The Weeknd!

Sezóna Fortnite OG končí živou akcí s názvem „Big Bang“, která má znamenat „nový začátek“ hry battle royale. Tato událost je po delší době první svého druhu a má uzavřít nejpopulárnější, i když nejkratší sezónu v historii Fortnite. O popularitě Fortnite OG svědčí fakt, že se do hry v listopadu zapojilo přes 100 milionů hráčů, což z ní činí nejvyšší zapojení, jaké kdy Fortnite zaznamenala.

Živá akce s Eminemem odstartuje 5. kapitolu hry a objevily se úniky naznačující spolupráci s Peterem Griffinem z Family Guy a Snakem z Metal Gear Solid, stejně jako zavedení závodních režimů, hudebních/rytmických režimů a režimu LEGO.

Humbuk kolem akce Velký třesk vyústil v dlouhé fronty hráčů, kteří se jí chtěli zúčastnit. Navzdory ohromujícímu ohlasu však společnost Epic Games zřejmě podcenila rozsah akce. Naštěstí se neopakoval čtyřdenní výpadek, který následoval po předchozí akci. Místo toho byli hráči svědky psychedelické exploze barev, která je vyslala do prostoru plného upoutávek, včetně Fall Guys. Hra také představila režim LEGO x Fortnite, který hráčům umožňuje stavět ve hře domy z kostek LEGO.

Fortnite X Eminem

Událost Velký třesk představila tři nové režimy, které se objeví ve Fortnite. Prvním z nich je LEGO Survival/Making Adventure, kde hráči mohou prozkoumávat a stavět pomocí prvků LEGO. Druhým je Rocket Racing, závodní hra vyvinutá studiem Psyonix, známým díky hře Rocket League. A konečně je tu Fortnite Festival, hudební hra vyvinutá studiem Rock Band Harmonix, kde hráči mohou hrát sólo nebo s přáteli jako kapela. Fortnite Festival bude zahájen 9. prosince vystoupením The Weeknd.

Trailer ke kolaboraci Lego x Fortnite

 

Akce Fortnite Big Bang přinesla do hry významné změny a slibuje nový začátek 5. kapitoly. Díky spolupráci s populárními televizními pořady a videohrami, novým herním režimům a zavedení prvků LEGO se hra Fortnite nadále vyvíjí a láká hráče z celého světa.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *