Fortnite – Do hry se vrací původní mapa z první Kapitoly!

Během posledních týdnů existovaly spekulace, že se vrátí původní mapa, a nyní bylo toto oznámení potvrzeno. Epic Games, studio stojící za hrou, vydalo několik teaserů naznačujících návrat mapy, jako jsou billboardy a přehrávání klasické hudby. Hráči se mohou těšit na vzkříšení oblíbených lokalit z první sezóny.

Původní mapa byla velmi oblíbená, a v průběhu let hra prošla mnoha změnami. Hráči mohou očekávat, že se vrátí jim známé lokace, přestože budou zachovány moderní mechaniky jako taktický sprint a mantling.

Informace o návratu mapy byly sdíleny oficiálním účtem hry na Twitteru. Nová aktualizace by měla potvrdit datum vydání návratu mapy Chapter 1, který se předpokládá na příští týden. Očekává se, že to znamená začátek 5. kapitoly hry, přičemž 4. sezóna by měla skončit před uvedením nové mapy. 

X

Mapa z první Kapitoly se vrátí do Fortnitu dne 3. listopadu. Fanoušci hry byli tímto oznámením nadšeni , protože se mohou vrátit ke kořenům hry. Hra získala obrovskou popularitu od svého spuštění v roce 2017 a od té doby se její mapa neustále mění. Nové sezóny a kapitoly přinesly rozsáhlé změny mapy, které často odrážejí příběh hry. Nyní se fanoušci mohou těšit na návrat původní. 

Návrat mapy z Chapter 1 do Fortnite bude nejspíše fanoušky přivítán. Toto oznámení potvrdilo očekávání hráčů a předpokládá se, že se vrátí k jednodušším časům hry. Hráči se však stále obávají, jak se bude původní mapa bez možnosti stavět adaptovat na současný herní systém. Doufejme, že návrat mapy bude přínosem pro všechny hráče a přinese jim radost z hraní hry Fortnite.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *