Fortnite – Nová sezóna přináší postapokalyptický svět Falloutu a Mad Maxe!

Fortnite představil Chapter 5: Season 3 s názvem „Wrecked“, který čerpá inspiraci z Mad Maxe a Falloutu. Tato nová sezóna přináší postapokalyptickou pustinu, vylepšené souboje ve vozidlech a přidává postavu Magneta od Marvelu.

Masivní písečná bouře přetvořila jižní část ostrova a vytvořila tři nové lokace: Nitrodrome, arénu pro boj s vozidly, a Brutal Beachhead, drsnou plážovou oblast s bossy jako The Machinist a Ringmaster Scarr. Na ostrově nyní hlídkují dva válečné autobusy, které mohou hráči unést.

Fortnite Chapter 5 Season 3 Brings on Fallout, X-Men and Metallica in New  Update - CNET

Mezi herní vylepšení patří Nitro, látka, která zvyšuje rychlost, sílu a dobu nabíjení hráčů a zároveň zvyšuje rychlost vozidel, spotřebu paliva a sílu nárazu. Hráči mohou také vybavit auta střeleckými věžemi, neprůstřelnými pneumatikami a dalšími prvky, které kladou důraz na boj s vozidly.

Spolupráce Fortnite s Falloutem představuje Nuka-Colu, konzumovatelný předmět obnovující zdraví a štíty. Battle Pass nabízí výzbroj z Falloutu, včetně brnění T-60 Power Armor. Magneto z X-Menů bude od července přístupný prostřednictvím Battle Pass questů a rozšíří tak soupisku ikonických postav ve Fortnite.

Písečná bouře vytvořila nový jižní biom nazvaný Pustina. Hráči ji mohou prozkoumávat, bojovat s bossy, jako je Megalo Don, a využívat vozidla poháněná nitrem. Kromě toho mohou hráči najít a používat Nitro Fists, silné zbraně pro boj zblízka, které jim umožňují snadno prorážet budovy a nepřátele, což přináší novou úroveň intenzivního boje.

Chapter 5: Season 3 „Wrecked“ přináší postapokalyptické dobrodružství s novými lokacemi, vylepšenými souboji ve vozidlech a vzrušujícími crossovery. Sezóna potrvá až do 16. srpna, což hráčům nabízí dostatek času na prozkoumání a zapojení všech novinek.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *