Fortnite – NOVINKY – Battle Royale free to play

Nevím jak vy, ale já jsem „novou“ hrou Playerunknown Battlegrounds úplně unešený a není divu, že takto unešení jsou i ostatní hráči, nebo lidé, kteří sledují streamery na Twitchi nebo na Youtube. Pro ty z vás, kteří ještě odolali si PUBG koupit, je zde náhražka. Náhražka v podobě Fortnite – Battle Royale, která bude od zítřka, tj.: 26.9.2017 free to play.

Bude se zřejmě jednat pouze o tento mód, ve kterém se utkáte proti další 99 lidem, které potkáte na hrací mapě. Vše je doslova okopírované od PUBG, ale to vám určitě vadit nebude. Nejprve poletíte vzducholodí, ze které můžete vyskočit kdykoli se vám jen zachce – větší města budou více vyhledávána, tudíž je jen na vás, jestli se pustíte do prohledávání malých domečků, nebo se poperete o loot s ostatními hráči.

Pokud se ale ptáte na starší mód s názvem Save the World, který je založen na PvE, tak ten pustit do světa free to play tvůrci rozhodně nechtějí. Tam tolik hráčů není potřeba, tudíž by jim to nepřineslo nic k užitku. Tvůrci také slíbili, že do hry nikdy nepřibudou žádné zbraně, ani oblečení, které by nějak zvýhodňovaly hráče, kteří si do hry nějaký ten peníz připlatili.

Pokud se budeme bavit o Battle Royale, tak výhoda je ta, že hra netrvá déle, než 25-30 minut (pokud jste poslední přeživší). Čím lépe se umístíte, tím rychleji se vyexpíte, dostanete více penízků, za které si kupujete v item-shopu věci na vylepšení atd… Výhoda v této hře je taková, že vše co vidíte, můžete krumpáčem rozbít. Ano, myslím tím i domy, stromy, auta, prostě cokoli. Za zničené objekty získáváte materiál, za který si poté různě po mapě můžete postavit svou základnu a zůstat tak živý do konce hry. Pozor ale, herní pole se neustále zmenšuje, a pokud budete za hranicí, bude vás to stát nemálo životů. Po mapě také naleznete různé rare bedny, ze kterých vám vypadávají náboje, lékarničky, štíty a zbraně. Zbraně jsou rozděleny do různých barev, tudíž se nováček může rychleji zorientovat. Pokud jde ale o sběr věcí ze země, tak to ještě není 100% dopracované. Působí to moc chaoticky a neprofesionálně, vámi oblíbená zbraň může být zaměněna jinou zbraní, kterou ani nechcete, a to jen díky tomu, že jste si chtěli vzít materiál z bedny. No to ale doufejme opraví.

Nicméně, nikdo vás zde nedrží za ruku, protože herní styl je jednoduchý, pouze si dávejte pozor na přebíjení, zbraň se vám nepřebije, ani když budete na 0. Přeji vám tedy od zítřka příjemné free to play hraní.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *