Fruit Ninja – MOBILNÍ HRY

Kdo by neznal slavnou mobilní aplikaci, ve které předvádíte své postřehové schopnosti na ovoci, jako ninja? Ano, správně, dnes se podíváme na hru Fruit Ninja.

Hra byla vydána v roce 2010, nejprve pro iOs, o pár měsíců později se jí fanoušci dočkali i pro Android. Vývojářem je australská fima Halfbrick, která mimo jiných stojí také za hrou další úspěšnou hrou, Jetpack Joyride.Fruit Ninja

Vrátíme se ale k ovocnému ninjovi. Koncept hry je velmi jednoduchý, ale velmi hratelný. Prostě sekáte ovoce vejpůl. Možná se to někomu může zdát málo, avšak zkuste si se soustředit na sekání ananasů a broskví, zatímco se vám pod ruce kromě ovoce dostávají také bomby.

Na Google Play je hra velmi oblíbená. Opatřilo si ji zde zdarma více, než 100 milionů hráčů, což ji vynáší mezi jednu z nejhranějších her. Průměrné hodnocení je krásných 4,3 hvězdičky z celkových pěti. Když si vezmeme, že hru ohodnotilo více než čtyři miliony lidí, jedná se o velmi slušný výsledek, který ji dostává také do čela nejvíce hodnocených her. Hodnocení na App Store je dokonce ještě o něco vyšší, před 4,5 hvězdičky.

Ve hře najdeme spoustu módů. Nejprve si představíme mód klasický. Ten zná snad každý z nás. Ovoce, bomby, mačeta. Můžete si nechat utéct tři kousky ovoce. Jakmile však seknete do bomby, nic už vás nezachrání.

Další z módů je Zen. Zde se nesetkáte s žádnými otravnými bombami. Pouze vy, ovoce, mačeta a časomíra. Zvládnete za minutu a půl překonat světový rekord, který je hodně přes 1000 bodů? Ptáte se jak to, že vám se povedlo dosáhnout sotva 250 bodů? Pokud budete využívat komba, těchto bodů se také můžete dočkat.Fruit Ninja

Posledním z módů je Arcade. Ten stojí mezi klasickým a Zen módem. Setkáte se zde s neoblíbenou časomírou a ještě méně oblíbenými bombami. V Arcade módů lze dosáhnout daleko vyššího skóre. Obyčejně je okolo 400, ti nejlepší dosahují také k tisíci bodů.

V nové aktualizaci se setkáváme s lovci duchů! Toto rozšíření s sebou přináší šest duchů, které není lehké porazit!Fruit Ninja

Hra je od svého vydání velmi oblíbená a jinak tomu není ani dnes. Přidáte se také k ovocnému ninjovi a budete trhat rekordy v sekání ovoce?

Najdete na Google Play, nebo App Store.

+ velmi hratelné
+ tři různé módy
+ nové, tématické aktualizace

– po čase stereotypní

8/10

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.