Game Access 17 – NOVINKY – Brno: herní konference

Game Access 17, neboli pod jiným, skrytým názvem – Herní konference. Ta se totiž letos bude konat v Brně, a to na velmi zajímavých místech. Je zde také jedná novinka, kterou k této události přidali. Jedná se o workshopy, neboli výukové akce, které jsou spíše pro vývojáře nebo lidi, kteří by s vývojem chtěli v blízké budoucnosti začít. To vše ale stojí ohromně moc práce-domluvit prostory a hlavně lidi, kteří zde budou přednášet. Pokud se nemýlím, tak 2 akce jsou zdarma, stačí se registrovat, ostatní jsou zpoplatněny malou částkou – 200 Kč. Musíme si říci, že za kvalitu se platí. Na některé workshopy je nutné si donést svůj vlastní laptop, se kterým budete pracovat. Workshopy se konají od 3.-4. května 2017 v Brně, na ulici Údolní 567/33 a Purkyňova 127.

Nyní se ale jdeme podívat na akci pro širokou veřejnost. Lístky na akci si může koupit každý, minimální částka za lístek se pohybuje okolo 60 EUR na osobu/2dny. Pokud se ale zajímáte o hry, herní vývojáře, tak toto bude pro vás doslova jako nebe, protože se zde ukážou takové osobnosti, které byste zde možná ani nečekali. Zmíním zde například: Mateusz Tomaszkiewicz-z CD Projekt Red, Yaek Kazaz-z Googlu , Aleš Ulm-z Bohemia Interactive, Martin Šimeček-z Microsoftu, lidi z Hangar 13, Grip Digital, Imperial Online a další… Konference se uskuteční kousek od historické části města Brna, přesněji na ulici Veveří 113 – Sono Centrum. Všechno bude uděláno a naplánováno tak, abyste nemuseli odcházet na jídlo, kávu a jiné pochutiny mimo budovu a tím byste neslyšeli některou část z velmi zajímavých přednášek. Data: 5.-6. května 2017.

Nevím co více napsat, myslím si, že tato akce bude velkým přínosem pro všechny účastníky Game Access 17. My, za redakci GamingSite, jsme dostali možnost se zde ukázat a přinést vám, kteří se tohoto zúčastnit nemůžete, informace ze světa herního showbyznysu. Tímto také pořadatelům děkujeme a doufáme, že vše proběhne tak, jak je plánováno. Těšte se na pár článků příští měsíc, protože informací, těch bude dostatek!

Na oficiální stránky se můžete podívat ZDE

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *