Garden Flipper – NOVINKY – Venkovní rozšíření jednoho z nejzajímavějších simulátorů

O oblíbeném simulátoru House Flipper jsme již informovali a dokonce jsme přinesli i jeho obsáhlou recenzi. Hra je od polského studia Empyrean a jejím cílem je renovovat zničený či poškozený dům. Kdo by nechtěl někdy zkusit vyčistit starý dům a renovovat jej k obrazu svému, že? Námět je pochopitelně velice zajímavý a hráčům se moc líbil. V průběhu existence do hry navíc přispěchalo mnoho nového obsahu, simulátor se tak stal ještě o něco zajímavějším. Fanouškům však chybělo několik dalších funkcí, zejména potom jedna. A tím je možnost rekonstrukce i zahrady. Vývojáři z polského studia tak dali hlavy dohromady a díky tomu tady máme datadisk jménem Garden Flipper.

V praxi to tak může vypadat tak, že po tom, co dokončíte práci na domě, můžete se vrhnout na zahradu. Ta bude potřebovat v první řadě uklidit a celá kompletně posekat, případně ještě zbavit všech nechtěných plodin, hned po tom můžete začít s přestavbou a rekonstrukcí. Stavět můžete všemožné pergoly, přístřešky, houpačky a další atrakce pro děti, bazény, jezírka a další doplňky zahrady. Chybět samozřejmě nemohou ani květiny a všerůzné stromy. Podle toho, co jsme viděli v traileru tak bude možné hrát si i s terénem na vaší zahradě.

Garden Flipper je doplňkový obsah pro základní hru House Flipper, je tedy nutné mít nainstalovanou i základní hru. Jakmile budete mít Garden Flipper, hra se spojí s House Flipper a můžete uklízet, čistit a rekonstruovat nejen domy a byty, ale i zahrady. Garden Flipper je dostupný od 16. května a na Steamu je aktuálně v akci o 10 procent za 11,24 eur (289 korun). Pokud si chcete zakoupit celý balíček i včetně House Flipper, vyjde vás to na 25,23 eur (650 korun), i tato nabídka je totiž ve slevě, a to dokonce 14 procent.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *