Gears of War 4 – NOVINKY – Pre-order čeká na Vás

Jste hráči Xboxových her a máte rádi pořádnou řežbu na bojišti, kde vás nikdo nenechá být chladným? Pokud ano, tak to určitě budete znát sérii Gears of War a to především Gears of War 4. Hra je plánovaná na datum 11. října 2016. Bohužel, je zde jedna špatná informace, a to taková, že se hra ze začátku objeví pouze pro vlastníky Xbox One. O vytvoření čtyřky pro PC se sice spekuluje, ale není nic jisté, možná nás vývojáři z The Coalition překvapí, to se uvidí. Pokud tuto hru někdo nezná, je to střílečka z pohledu třetí osoby.

gears-war-4

Gears of War 4 byl představen na světovém výstavišti zvaném E3 v roce 2015. Ukázka byla velmi poutavá, a ukázala mnoho nových vymožeností, které žádné hry z této série zatím neměly.  Multiplayer byl možný si vyzkoušet do 1.května 2016, ale pouze pro předplatitele.

Příběhová část se bude zaměřovat na 3 hlavní postavy – jeden z nich bude Marcus Fenix. Hra je posunutá o 25 let dále, oproti třetímu dílu. Samozřejmě hlavní zaměření bude na nové nepřátelé a lokace. V demu na E3 jsme mohli vidět velmi ohavné monstra, proti kterým budou muset postavy bojovat. Velké naděje se vkládá ale do vozidel, obzvláště v řízení, které by mělo být něčím jedinečným oproti jiným hrám.

gears-of-war-4-gameplay

Přemýšlíte o koupi této legendární hry – (pre-order)? Hru si na českém trhu můžete koupit za zhruba 1 600,-. Je to tedy (dle mého názoru) jedna z těch zbytečně předražených her, které by si koupilo více lidí, kdyby hra stála něco kolem tisícovky, ale co si budeme nalhávat, business je business. V dnešní době se nehledí moc na kvalitu, ale na kvantitu (prodaných kusů hry). Doufejme, že to ale u této hry takto nebude. K objednávce dostanete tedy speciální charakter, znak, 2 skiny na zbraně a speciální odměnu, kterou použijete přímo ve hře. Po objednání získáte také okamžitý přístup ke Gears of War: Ultimate Edition Character Pack. Vše toto získáte, pokud si koupíte obyčejnou verzi. Je zde ale možno koupit také ultimátní edici, díky které si můžete hru zahrát již 4 dny před tím, než hra vůbec uzří světlo světa. Další bonus je Steelbook a VIP balíček. Bonusů je zde ale více. Poslední je pro opravdové fanoušky, kteří si potrpí na sběratelských kouscích. Je zde možnost si objednat také hru se soškou hlavního hrdiny na „motorce“.

gears of wa

Z mého pohledu by hra mohla figurovat na konci roku 2016 v tabulce nejlepších her daného roku a to na příčce od 7-10 místa (pouze mé tvrzení). Uvidíme, jak se hra nakonec vyvine.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.