Genesis – HARDWARE – Novinky

Společnost Genesis přichází s třemi zajímavými novinkami. Jendou z nich je počítačová skříň, druhou herní ovladač a třetí klávesnice.

Počítačová skříň Genesis Irid 400 RGB disponuje především dvěma věcmi. Tou první je velmi přívětivá cena a tou druhou design a funkčnost. Celá skříň je vybavena RGB podsvícením, které se ovládá pomocí WiFi dálkového ovladače a chlazení zajišťují čtyři PWN ventilátory. Uživatel má nad ventilátory kontrolu a lze regulovat jejich výkon. Skříň disponuje i možností doinstalovat další 120 nebo 140 mm ventilátory. 

Skříň je vyrobena z 0,7 mm tlusté ocele a provedení je celočerné, které působivě vynikne v kombinaci s RGB podsvícením. Uvnitř naleznete dostatek místa a pevné disky lze instalovat bez nutnosti použití nástrojů. Čelní a boční panel je z tvrzeného skla a vaše komponenty tak nezůstanou schovány. Doporučená cenovka je prozatím stanovena na 1 967 Kč.

Druhou novinkou je zmiňovaný gamepad s označením Genesis Mangan 200. Gamepad je kompatibilní s PC díky 1,8m dlouhému USB kabelu a vyniká především svým rudým a futuristickým designem. Osazení je standardní v počtu dvou analogových joysticku a 15ti tlačítky. Úchop je pogumovaný a zajišťuje tak naprostou kontrolu na ovladačem tak, aby bylo zabráněno jeho vyklouznutí. Koncová cena byla stanovena na přívětivých 294 Kč. 

Klávesnice Genesis Rhod 600 je sice známá již delší dobu, ale až nyní je plně lokalizována pro český trh. Jedná se o společnost Genesis, takže klávesnice vyniká skvělou cenou v poměru výkonu a designu. A vzhled je tentokrát opravdu jedinečný. Klávesnice s cenovkou 879 Kč disponuje šestizónovým RGB osvětlením a možností naprogramovat každé ze 104 tlačítek na libovolnou oblíbenou multimediální funkci. Ke standardním tlačítkům je možnost naprogramoval dalších 6 makro kláves a pochybuji, že se najde někdo, kdo by aktivně potřeboval ještě více. Co se týče samotného osvětlení, tak to disponuje funkcemi jako reagování na okolní zvuky nebo duhou. Nejedná se sice o manuální klávesnici, ale příjemnou je i funkce anti-ghost až pro 12 tlačítek. 

Všechny novinky by již měly být dostupné ve vybraných eshopech. 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *