Genesis Krypton 555 – Ultralehká herní myš v atraktivním designu

Tisková zpráva od společnosti Genesis představuje herní myš Krypton 555.

Základem herní myši Genesis Krypton 555 je špičkový optický senzor Pixart PAW3333. Kvalita a parametry tohoto senzoru uspokojí i ty nejnáročnější hráče. Maximální rychlost sledování kurzoru 300 IPS a maximální zrychlením 35G zajistí neuvěřitelný výkon a plynulou odezvu v každé hře. K dispozici je tlačítko DPI pro šest úrovní v rozsahu 200 až 800 DPI.

Myš má sedm programovatelných tlačítek. Na jedno kliknutí lze okamžitě přepnout funkce myši do předem nastavené požadované kombinace. Programovatelná tlačítka umožňují přiřadit oblíbené funkce a zkratky vybraným tlačítkům, nahrávat makra a získat nad protivníky mnoho výhod ve hře.

Dedikovaný software herní myši Genesis Krypton 555 umožní efektivní konfiguraci parametrů a bezpočet požadovaných nastavení k jednotlivým profilům. Změna citlivosti DPI, nastavení RGB podsvícení, vytváření a ukládání maker i konfigurace každého ze sedmi programovatelných tlačítek vede k vítezství v každé hře.

Atraktivní design herní myši Genesis Krypton 555 je navíc vysoce ergonomický. Namáhání zápěstí během hraní je minimalizováno i v případě velmi dlouhého hraní. Hmotnost myši je nízká, pouhých 70 g, a garantuje maximální ovládání i během velmi rychlých pohybů. Tvar myši bude vyhovovat zejména hráčům, kteří používají techniky úchopu „Palm and Claw“.

Herní myš Genesis Krypton 555 je dostupná ve dvou barevných provedeních (černá nebo bílá) prostřednictvím vybraných prodejců a resellerů za cenu od 599 Kč.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *