Genesis Radium 600 G2 – Recenze kvalitního mikrofonu s férovou cenou!

Do rukou se mi dostal mikrofon Genesis Radium 600 G2, jenž je nástupcem oblíbeného Radium 600. S cenovkou 110 eur jsem byl zvědavý, zda tato nová edice opravdu přináší vylepšení a stojí za svou cenu.


Při rozbalení produktu jsem byl příjemně překvapen. Balení bylo jednoduché, červená krabice obsahovala návod k použití a tři kusy pěny s vyříznutými oblastmi pro obsah. Samotný mikrofon, stojánek a antivibrační klec působily robustně a kvalitně, což naznačovalo, že výrobce na materiálech nešetřil. Příjemným bonusem byla gumová podložka pro ochranu povrchu stolu/desky.


Design mikrofonu mě okamžitě zaujal svou elegancí a stylovým vzhledem. Červené podsvícení dodává na atraktivitě, a název a model jsou vkusně umístěny. Ovládací prvky jsou intuitivní, a potenciometr funguje plynule. Jedním z hlavních důvodů mé volby tohoto mikrofonu pro recenzi byly jeho specifikace. Kardioidní kapacitní mikrofon s jednosměrným snímáním zvuku, citlivostí -36 dB a frekvenční odezvou 30 až 18000 Hz zněly slibně. USB-C připojení bylo snadné a pohodlné, a kompatibilita s Windows a macOS mi vyhovovala.


Během používání jsem si všiml, že ovládání zisku, hlasitosti a ztlumení mikrofonu jsou skvělé funkce, které umožňují jemné ladění nastavení podle mých preferencí. Testy zvukové kvality potvrdily, že mikrofon snímá čistý, bezšumový zvuk, což bylo pro mě klíčové při nahrávání obsahu.
 S ohledem na vylepšení, která Genesis přinesla v této edici, mohu říct, že Radium 600 G2 nabízí skvělý výkon v této cenové kategorii. Balení je na můj vkus velmi dobře vybaveno. Prakticky vše zapojíte, upevníte a můžete streamovat.

Můj zážitek s Genesis Radium 600 G2 byl pozitivní. Doporučuji tento mikrofon pro podcastery, vloggery a všechny, kdo hledají kvalitní nahrávání zvuku bez přehnaných nákladů.

9/10

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *