Genesis Toron 531: Nová dimenze herního zvuku s vestavěným mikrofonem

Uzavřená sluchátka Genesis Toron 531 jsou novým přírůstkem do řady Genesis a nabízejí širší možnosti využití než standardní herní sluchátka. Tato sluchátka jsou navržena s důrazem na detail a díky vestavěnému mikrofonu poskytují vynikající kvalitu zvuku a přesný záznam hlasu.

Genesis Toron 531 nabízí dynamický stereo zvuk s lehkou charakteristikou „V“. To umožňuje jemné, exponované tóny, které usnadňují slyšení nepřátelských kroků a dalších zvuků na virtuálním bojišti, což dává hráčům konkurenční výhodu. Sluchátka mají 50mm měniče schopné reprodukovat frekvence od 20 do 20 000 Hz, poskytující detailní a vyvážený zvuk bez přehnaných basů. Dodávají se také se dvěma sadami výměnných polštářů, které umožňují přizpůsobení zvuku a ergonomie.

Pohodlí je u sluchátek Genesis Toron 531 prioritou. Jsou vybaveny pohodlnými textilními polštáři s paměťovou pěnou, které se přizpůsobí tvaru hlavy. K dispozici jsou také další vyměnitelné hybridní podložky, které kombinují nejlepší vlastnosti tlumení zvuku jako kůže a lehké, pohodlné polštáře. Nastavitelná čelenka je uvnitř polstrovaná měkkým materiálem pro větší pohodlí a odolnost. Uzavřený circumaurální design účinně izoluje okolní hluk, což umožňuje plnou koncentraci na hry nebo zvuk.

Headset využívá citlivý kondenzátorový mikrofon s frekvenční charakteristikou 100 – 10 000 Hz. Vysoká mezní frekvence basů snižuje ozvěny a rušení během týmové komunikace a online konverzací. Mikrofon lze snadno nastavit nebo ztlumit jediným pohybem kabelového ovladače, případně jej v případě potřeby zcela odpojit. Headset je vybaven 3,5mm 4pólovým (TRRS) jackem a je dodáván také s prodlužovacím kabelem a rozbočovačem pro snadné připojení k různým zařízením.

Sluchátka Genesis Toron 531 jsou k dispozici v černém provedení s atraktivním designem. Tato sluchátka jsou součástí nové éry v Genesis s barevným schématem gun metal, které odpovídá ostatním produktům zaměřeným na pokročilé hráče. Jejich cena je 990 Kč a lze je zakoupit u vybraných prodejců.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *