Genesis Xenon 770 – HARDWARE – Hybridní myš

Společnost Genesis představila velmi zajímavou novinku. Jedná se herní myš Xenon 770 a spojuje dva rozdílné styly hraní do jednoho. 

Teorie je jednoduchá. Pokud jste vášnivým hráčem FPS stříleček, tak jistě víte, že občas není na škodu trochu vypnout u obyčejného MMORPG a trochu zrelaxovat. A tak to má v současnosti většina hráčů. Pokud ale chce oba dva žánry hrát na solidní úrovni, tak jste zajisté narazili na problém herních myší. Na MMORPG je tlačítek málo a pokud si koupíte Razer Naga, tak je tlačítek na Counter Strike najednou moc a často je hráč mačká omylem.

Výše zmíněný problém se tak společnost Genesis rozhodla vyřešit variabilní myší. na bocích jsou umístěny magnetické odjímatelné panely, které se dají měnit dle potřeb hráče a stylu hraní. Zní to skoro až neuvěřitelně, ale je to tak. 

První levý boční panel obsahuje tlačítka ve stylu klasické herní myši – 3 volitelná tlačítka. Druhý levý boční panel poskytuje celkem 9 programovatelných tlačítek vhodných zejména pro MMORPG. Pravá strana disponuje dvěma panely, díky kterým lze uzpůsobit styl držení myši. Prohazování kabelových myší je tak minulostí, stačí již jen jedno magnetické cvaknutí. 

Co se týče technických specifikací, tak myš disponuje optickým snímačem v rozlišení 200-10200 DPI naškálovaným do 6 úrovní. V režimu FPS disponuje myš 8 tlačítky a v režimu MMO celkem 14 tlačítky. Tlačítka lze vždy programovat pomocí softwaru. Výhodou je i vestavěná paměť. Díky ní si tak myš pamatuje uložené funkce i při připojení k jinému počítači. Působivě působí i RGB osvětlení v místech kolečka a tenké linky v dolní části myši. Podsvícení je samozřejmě taktéž programovatelné. 

Xenon 770 působí velmi kvalitně, matné provedení jen podtrhuje celý styl herní myší a RGB osvětlení je příjemným doplňkem. 

Cenovka myši Genesis Xenon 770 zůstává velmi přívětivá a to 998 Kč včetně DPH. (Cena se samozřejmě může lišit dle různých e-shopů. 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *