Get Even – NOVINKY – Nic pro slabé povahy

  • Datum vydání: Jaro 2017 – zanedlouho
  • Vývojáři: The Farm 51
  • Platformy: PC, PS 4, Xbox One
  • Žánr: Akční, FPS, thriller

Get Even si zatím můžeme zkusit jako zkušební verzi, která nás provede hrou… Taková demo verze, a řeknu vám, je to neuvěřitelné psycho. Pokud nesnášíte hudbu, která vás takřka dožene k šílenství, prostředí, které se podobá psychiatrické léčebně ze hry Outlast, při pohledu na takovéto věci se vám udělá špatně, ani se na hru ani nekoukejte. Tvůrci chtěli spojit více žánrů dohromady, což se jim náramně povedlo, ale nevím, jestli to byl zase až tak dobrý nápad. Spojení střílečky, tudíž se můžete bránit, procházení creepy místnostmi a všelijakého prostředí – horor, kde již zmíněné zvuky nedělají všem hráčům dobrý pocit pro to, aby hru vůbec dohráli. Matné vzpomínky na minulost, závratě, výpadky, přeblikávání světel, vidiny… Opravdu, tato hra je PSYCHO!!!

Zřejmě člověk, kterého terapeuti nazývají pane Blacku (Mr. Black), byl zasažen explozí z C4, která byla připevněná na těle dívenky, kterou jste měli zachránit. Nic víc o ději, co se dělo kolem, nevíte a jste vhozeni do psycho světa, kde se věci dokážou změnit pouhým lusknutím prstů. Akce, především se zbraněmi, není to, co od vás hra bude očekávat. Myslím si, že když tuto hru, až vyjde v plné verzi, dohrajete, tak vás nenechá alespoň jeden, či dva dny spát. Vše co po vás chtějí, je poslouchat hlasy, následovat je a na nic se neptat, i když se postava s hrubým hlasem ptá na všechno. Kdyby postava nemluvila, troufnu si říci, že byste se sami do blázince dostali.

Nic nepomáhá tomu, že v budovách chodí lidé, kteří jsou uzavření v celách a na sobě mají podobné přístroje, jako je oculus rift, jenže tyto přístroje jim zřejmě ovládají mysl. Dobrou věcí co vymysleli, je mobil, ve kterém je někdo podobný Siri, kterou moc dobře známe z našich smartphonů, která nás po dobu celého gameplaye provázela. Mobil také dokáže skenovat a nacházet otisky k evidenci, najít kudy vede elektřina a všelijaké jiné vymoženosti, co smartphony mají. Na mobil vám také čas od času přijde SMS, kde vám píšou věci, jako – čekáme na tebe v budově B, holku už nikdy nezachráníš a jiné… Opravdu nevím, co si mám o tomto titulu myslet, ale jediné co vím je, že jak vyjde plná verze hry, tak já ji vynechám. Na psycho hry nejsem stavěný. Koho ale takovéto hry přímo přitahují, rozhodně ji zkuste, protože zanedlouho vyjde na světlo světa.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *