Ghost Recon: Wildlands – NOVINKY – PVP a chystaná DLC

Nedávno nám vyšlo pokračování taktické vojenské akce Ghost Recon tentokrát s podtitulem Wildlands. Herně ztvárněná Bolívie je opravdu zábavná, ale potýká se s řadou chyb a nedodělků. Hru také doprovází velká řada optimalizačních problémů, kdy záseky a nejrůznější bugy jsou opravdu nepříjemné a celý zážitek ze hry kazí. O tom všem, ale až v mé recenzi na samotnou hru.

Není to dlouho, co hra ještě nebyla ani na světě a jak je zvykem v Ubisoftu již víme, co se do hry chystá a na co se můžeme těšit. Hra je postavená na kooperativní taktice maximálně ve čtyřech hráčích. Ovšem chystané DLC tuto možnost rozšíří o PVP mód, kde budete stát družstvo proti družstvu, tedy 4vs4. Dalším chystaným DLC je Narco Road. Zde půjde opět o likvidaci drogových hlavounů, ovšem ne klasickým způsobem, ale infiltrací a získáním důvěry zločinců.

Další již známé rozšíření nese název Fallen Ghosts. Jak už název napovídá, půjde o něco podobného, jako jsou nepřátelští agenty v titulu the Division. Zde se role prohodí a štvanou zvěří se stáváte vy. Obě rozšíření jsou samozřejmě pro vlastníky Season Passu. Zatímco první PVP mód bude zcela zdarma pro všechny majitele hry.

Osobně se mi moc nelíbí myšlenka na nový obsah, když ani ten stávající nefunguje tak jak bych očekával od hry za 60€. Nicméně Ubisoft opět slibuje nepřetržitého dodávání obsahu a nového vybavení. Tak uvidíme, jak moc své sliby dodrží.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.