Giant Boulder of Death – MOBILNÍ HRY – Sejměte dřevorubce!

Máte rádi hry, u kterých se dostáváte do role boha? Chcete si odpočinout a zničit pár domků, či porazit pár lidí? Líbí se Vám demoliční hry? V tom případě je má dnešní volba, Giant Boulder of Death ta pravá hra pro Vás!

Jak název napovídá, v této hře se pustíte do řízení obrovského balvanu, který se řítí z hory malebným alpským údolím. Vaším úkolem je cestou sejmout co nejvíce věcí, které se Vám připletou do cesty. Můžou to být stromy, domky, pasoucí se krávy a ovce, žluté dodávky, ale také lidi. Potkáte zde typické obyvatele Alp v kožených kraťasech s kloboukem na hlavě, turisty s krosnami na zádech, nebo rozčílené dřevorubce.

Za každý rozbitý objekt získáváte peníze. Za stromy, kterých je hra plná, dostanete jen pár mincí. Zato, když přejedete dodávku, nebo dřevorubce, za ty dostanete větší obnos! Občas můžete na pláních posbírat také samotné mince.

Kromě pro Vás příjemných věcí se na stráních objevují také ostnaté zátarasy. Na ty si dejte velký pozor. Jakmile do nějaké narazíte, a že jich zde není málo, balvan se vám rozkřápne a hra pro Vás končí. Pokud jste si vytvořili extrémně dobré skóre a nechcete se ho jen tak vzdát, můžete zaplatit fialový diamant a ve hře pokračovat. Diamanty si můžete buď kupovat, nebo je tu a tam také potkáte na stráni.

gbod

Pokud zničíte dostatečný počet věcí, přemění se balvan na určitou dobu na nezničitelný. To se Vám pak můžou do cesty postavit všechny překážky najednou, Vám ale nic neudělají.

Hra se může ovládat třemi způsoby. Můžete si vybrat naklánění telefonu do stran. Druhou možností je, že dotykem na stranu obrazovky ovlivníte směr balvanu. A třetí možností je ovládání joystickem.

Hra je dostupná jak na Google Play, tak i na App Store zdarma. Její hodnocení je velmi dobré. Uživatelé Androidu ji ohodnotili známkou 4,3 z celkových pěti. Na App Store je známka ještě o něco lepší, 4,5.

Zalíbí se Vám také tato demoliční hra s velmi pěknou grafikou a příjemnou, hodící se hudbou?

Ke stažení na App Store a Google Play.

+ velmi povedená grafika
+ vhodná hudba
+ vtipné detaily
+ možnost vylepšení díky mincím

– zvyšující se rychlost a složitost

8/10

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *