God of War: Ragnarök – Port na PC již brzy!

Zdá se, že se blíží oznámení portu hry God of War: Ragnarök pro PC, což by mohlo znamenat výrazný odklon od tradiční strategie společnosti Sony. Renomovaný insider z oboru Billbil-kun, který je známý přesnými úniky informací z minulosti, naznačuje, že by si kritiky oceňovaná akční adventura mohla najít cestu na PC mnohem dříve, než se předpokládalo.

Společnost Sony tradičně udržuje mezi vydáním svých first-party titulů pro PlayStation a jejich PC portů nejméně dvouletý odstup. Nedávné náznaky prezidenta společnosti Sony, Hirokiho Totokiho, však naznačují posun k agresivnějšímu multiplatformnímu přístupu, což se shoduje s předpovědí Billbil-kun.

Pokud se únik informací potvrdí, mohl by být PC port hry God of War: Ragnarök oznámen již v květnu 2024. To by pro Sony znamenalo nový precedens, vzhledem k původnímu vydání hry na konzolích PlayStation v listopadu 2022. Tento krok by podtrhl odhodlání společnosti Sony rozšířit svůj záběr i mimo ekosystém PlayStation.

Pozoruhodné je, že Billbil-kun správně předpověděl PC port hry Horizon Forbidden West, což tomuto nejnovějšímu úniku dodává váhu. Načasování oznámení by se mohlo shodovat s vydáním hry Ghost of Tsushima na PC, protože Sony se snaží vyhnout zastínění jiných titulů.

Připravte si čepele. PC port God of War Ragnarok se prý brzy dočká oznámení  | Hrej.cz

Pokud by se God of War: Ragnarök v blízké budoucnosti dostal na PC, připojil by se k rostoucímu seznamu exkluzivních her pro PlayStation, které na této platformě našly nový domov. S tituly jako Gran Turismo 7, Marvel’s Spider-Man 2 a remakem Demon’s Souls, o nichž se také hovoří jako o potenciálních portech na PC, se zdá, že multiplatformní ambice společnosti Sony jsou připraveny k rozšíření.

Ačkoli k únikům informací je třeba přistupovat s opatrností, dosavadní výsledky Billbil-kunova týmu vzbuzují důvěru v toto nejnovější odhalení. Zatímco fanoušci netrpělivě očekávají oficiální potvrzení, možnost, že God of War Ragnarok se na obrazovkách PC objeví dříve, než se očekávalo, dodává hernímu prostředí Sony nový vzrušující rozměr.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *