GOG Galaxy – NOVINKY – verze 1.2

Mezi herními klienty jako jsou Steam, Origin nebo UPlay, máme také klienty, najdeme také klienty, které nejsou tak známí. GOG Galaxy ovšem budou znát především hráči třetího Zaklínače. Klient sám o sobě na rozdíl od ostatních, není podmínkou, pokud chcete hrát titul zakoupený a zaregistrovaný. Do nynější doby ani nic extra nenabízel. To se ovšem s novou aktualizací změní.

Nová verze 1.2 přinese konečně Universal Cloud Saves. Věc, kterou jsem opravdu postrádal, protože zálohovat si svoje uložené pozice jsem moc nechtěl. Zálohu budou podporovat všechny tituly možné zakoupit či zaregistrovat na váš účet na GOG.com. Ne jednou se mi stalo, že jsem nebyl úplně šťastný, když jsem přišel o své uložené pozice.

Kromě cloudu nová aktualizace 1.2 přinese také nové funkce a uzpůsobení klienta. Mezi ty nejpozoruhodnější je například režim šetřící vaše CPU nebo životnost baterie při hraní. To se samozřejmě hodí především pro hráče s notebooky. Dále jsou možnosti jako ukazatel FPS, screenshoty, chatová okna a podobné vychytávky.

Momentálně se verze nachází v beta testování. Stáhnout si tuto verzi může každý, kdo je zaregistrován do předběžných verzí. Finální verze by měla vyjít ještě během tohoto měsíce.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.