Gold Miner – MOBILNÍ HRY – Nestárnoucí klasika!

Chcete si zahrát hru, která se stala nestárnoucí klasikou? Láká Vás kariéra hledače zlata? V tom případě je dnešní hra přímo pro Vás! Podíváme se totiž na Gold Miner!

Ocitnete se v roli muže, který se snaží ze země co nejvíce vytěžit. Vaším úkolem je vytáhnout co nejvíce zlatých hroud, bonusů v sáčcích a vyhnout se kamenům. Za ty totiž utržíte žalostně málo peněz, narozdíl od zlata. Snažte se ulovit zejména velké hroudy, vydělají Vám nejvíce! V dalších úrovních budou přibývat nejen překážky, jako prasátka pobíhající pod zemí, ale také odměny. Kolik zářivých diamantů se podaří chytit Vám?

Gold Miner

Každá úroveň má jasně daný zisk, kterého musíte v časovém limitu dosáhnout pro odemčení dalšího levelu. K tomu Vám mohou pomoci bonusy, které si můžete po každé úrovni pořídit pořídit. Zde se stane pravděpodobně Vaším nejlepším přítelem dynamit. Proč? Až omylem ulovíte velký, těžký, ale bezcenný kámen, uvidíte! Bonusů je zde ale velká řada. Oblíbíte si nápoj síly, díky kterému bude horník vytahovat všechny úlovky mnohem rychleji? Zaujme Vás lesk na diamanty, díky kterému za ně utržíte mnohem více peněz? Nebo nejvíce využijete čtyřlístku, který Vám dopomůže k lepším úlovkům v tajemných sáčcích?

Peníze z odehraného levelu Vám zůstávají. Můžete za ně nakoupit v obchodě, nebo si je šetřit do další úrovně. Jakmile se Vám ale nepodaří vytěžit potřebné množství peněz, veškerý postup se smaže a jediné, co můžete udělat, je začít svou kariéru zlatokopa od začátku.

Chtěli byste porovnat své výsledky s přáteli, nebo celkově se všemi hráči? Věříte, že Vašeho nejvyššího skóre ještě nikdo nedosáhl? Díky propojení s Google Hrami můžete směle do toho! Stačí se přihlásit svým Google účtem a poté porazit koho si jen zamanete!

Proč ještě hru nestahujete a netěžíte zlato?

Ke stažení na Google Play a App Store.

+ velmi pěkná grafika
+ vysoká hratelnost
+ možnost vylepšení díky bonusům

– po čase stereotypní

8/10

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *