Grand Theft Auto 6 – Datum vydání na podzim 2025!

Společnost Rockstar Games nedávno odhalila svůj nejnovější titul, Grand Theft Auto 6 (GTA VI), a první oficiální trailer se stal nejsledovanějším herním odhalením na YouTube. Otázky ohledně data vydání hry byly četné, ale Rockstar je odhodlán dodržet plánované datum vydání na podzim roku 2025. Toto datum bylo potvrzeno ve finanční zprávě mateřské společnosti Take-Two Interactive. GTA VI vyjde na konzolích PS5 a Xbox Series X/S, ale verze pro PC nebude při vydání k dispozici.

Rockstar také oznámil, že jejich předchozí hit, GTA V, prodal úctyhodných 200 milionů kopií. Tento stávající titul je druhou nejprodávanější hrou všech dob, ačkoliv mu stále chybí 100 milionů kopií na dosažení prvního místa, které drží Minecraft. Kromě toho, studio připravuje PC vydání původního Red Dead Redemption, což je další dlouho očekávaný projekt od Rockstaru.

Společnost Take-Two Interactive, mateřská firma Rockstar Games, oznámila ve své zprávě o výsledcích hospodaření, že GTA VI bude vydáno na podzim roku 2025. Take-Two věří, že Rockstar Games přinese jedinečný zábavní zážitek a očekává rostoucí komerční úspěch nového dílu série. I když v minulosti Rockstar často své hry odkládal, důvěra Take-Two Interactive v termín vydání naznačuje, že tento termín bude tentokrát dodržen.

Nová hra se odehrává ve Vice City, což je prostředí inspirované Miami, a to v současnosti. GTA VI se zaměřuje na duo postav jménem Jason a Lucia, přičemž Lucia je první hratelnou ženskou hrdinkou série. Tento krok je vnímán jako významný posun v rámci série a přináší nové možnosti pro vyprávění příběhu.

Take-Two Interactive očekává výnosy ve výši 5,55 až 5,65 miliardy dolarů ve fiskálním roce 2025 a věří, že bude dosaženo nového úspěchu. Společnost propustila 5 % zaměstnanců, ale stále plánuje vydání 40 her v průběhu fiskálního roku 2027. Tato čísla ukazují na velké ambice a plány, které společnost do budoucna má.

Grand Theft Auto 6 je jednou z nejočekávanějších her příštích let a očekávání fanoušků jsou na vrcholu. Slibuje nejen technickou a vizuální kvalitu, na kterou jsou hráči od Rockstar Games zvyklí, ale také inovace v herním příběhu a mechanikách, které mají potenciál znovu definovat žánr otevřeného světa.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *