Grand Theft Auto 6 – Opravdu je to tu! Trailer k pokračování série GTA v prosinci!

Společnost Rockstar Games oznámila, že začátkem prosince zveřejní první trailer k očekávané hře Grand Theft Auto 6. Oznámil to Sam Houser, jeden ze zakladatelů společnosti Rockstar Games, který vyjádřil nadšení, že se o nový díl podělí s fanoušky. Na prosinec také připadá 25. výročí založení společnosti Rockstar Games a Houser poděkoval hráčům za jejich podporu v průběhu let.

Podle novináře agentury Bloomberg Jasona Schreiera bude Grand Theft Auto 6 oficiálně oznámeno do konce tohoto týdne, což potvrzuje nedávné spekulace. Trailer ke hře bude zveřejněn v prosinci v rámci oslav 25. výročí založení společnosti Rockstar. Zvěsti naznačují, že Rockstar plánuje na prosinec a příští rok velkou reklamní kampaň, která se zaměří na GTA 6 a nebude mít žádné velké zimní rozšíření pro GTA Online.

Datum vydání GTA 6 však může být pro fanoušky zklamáním. Take-Two Interactive, mateřská společnost Rockstar Games, dříve naznačila vydání mezi březnem 2024 a březnem 2025. Zdá se, že došlo k internímu zpoždění a hra nyní směřuje k vydání v roce 2025.

Příspěvek jen na X samotném získal přes 800 tisíc liků

Společnost Rockstar potvrdila vývoj hry GTA 6 již loni, kdy se objevily uniklé záběry ze hry. Hra se odehrává ve fiktivní verzi Miami a vystupují v ní dvě hlavní postavy, muž jménem Jason a žena jménem Lucia. Hráči budou moci mezi nimi libovolně přepínat. Příběh je údajně inspirován hrou Bonnie a Clyde, přičemž hlavní postavy jsou zapojeny do gangsterského příběhu.

Očekává se, že hra bude obsahovat nejmodernější animační a pohybové systémy, díky nimž budou postavy vypadat a působit realističtěji. Postavy budou také reagovat na různé situace, včetně povětrnostních podmínek, jako je déšť. Na postavy NPC budou působit emoce, což hernímu světu dodá hloubku.

Přestože konkrétních informací o hře je zatím málo, fanoušci mohou očekávat propracovanější grafiku a ještě rozsáhlejší otevřený svět ve srovnání s předchozími díly. GTA 6 bude pravděpodobně k dispozici na PlayStation 5, Xboxu řady S/X a PC. Hra bude zaměřena na dospělé publikum, protože bude obsahovat dospělý obsah a bude určena pouze pro hráče starší 18 let.

Na podrobnosti o hře GTA 6 si fanoušci budou muset počkat ještě několik týdnů, protože společnost Rockstar Games nadále pracuje na testování a zdokonalování hry. Trailer, který bude zveřejněn začátkem prosince, poskytne náhled na očekávaný díl oblíbené série Grand Theft Auto.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *