Grand Theft Auto 6 – První trailer příští týden!

Společnost Rockstar Games se po více než deseti letech chystá vydat pokračování své úspěšné hry Grand Theft Auto 5. Předchozí díl se prodal ve více než 190 milionech kopií. Trailer k novému dílu by měl být poprvé zveřejněn 5. prosince. Hra zatím nemá oficiální název, ale bude pravděpodobně nazvána Grand Theft Auto 6 (nebo Grand Theft Auto VI).

Datum vydání GTA 6 zatím není známo, ale společnost Take-Two Interactive naznačila, že by mohlo vyjít mezi prvním dubnem 2024 a posledním březnem 2025. Nicméně Rockstar je známý tím, že odkládá své hry kvůli dokonalosti, takže skutečné datum vydání by se mohlo posunout i do dalších let.

První trailer k GTA 6 bude zveřejněn v úterý 5. prosince. Hra se bude odehrávat ve fiktivním městě Vice City, což je verze Miami. Hlavními postavami budou Jason a Lucia, přičemž Lucia se stane první ženskou hlavní postavou ve světě Grand Theft Auto.

X

V roce 2022 uniklo na internet na 90 videí z vyvíjené verze GTA 6, které zachycují různé herní scény, jako loupeže, policii a dialogy postav. Rockstar Games vývojáři o úniku neřekli mnoho, ale videa naznačují realistické grafické zpracování a vysokou úroveň akce.

Rockstar Games oficiálně potvrdil existenci GTA 6 v únoru 2022. Zatím není známo na jakých platformách hra vyjde, ale PlayStation 5, PC a Xbox Series X a S jsou pravděpodobné možnosti. Je také možné, že hra vyjde na nástupci konzole Switch od společnosti Nintendo. Cena hry zatím není známa, ale pravděpodobně se bude pohybovat kolem 69,99 dolarů.

S fanoušky hry se tak po dlouhé době konečně dělí nějaké konkrétní informace o Grand Theft Auto 6. S odhadovaným vydáním někdy mezi roky 2024 a 2025 je však ještě dost času, než si fanoušci budou moci zahrát dlouho očekávané pokračování této velmi úspěšné hry.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *