Grand Theft Auto V – Trevor měl být agentem 007!

Hra Grand Theft Auto V je známá svým nesmírně populárním online režimem, ale mnoho fanoušků bylo zklamáno, když bylo zrušeno plánované DLC pro příběhový režim. Jedno z nejzajímavějších DLC, které bylo zrušeno, se jmenovalo „Agent Trevor“, v němž měla postava Trevora pracovat v utajení jako tajný agent. Steven Ogg, herec, který Trevora namluvil, nedávno prozradil některé podrobnosti o zrušeném projektu a nechal fanoušky toužit po tom, co mohlo být.

Podle uniklých informací od společnosti Rockstar byl „Agent Trevor“ jedním ze tří plánovaných epizodických balíčků pro příběhové DLC hry, přičemž další dva byly „Zombie Apocalypse“ a „Alien Invasion“. Oggovy komentáře naznačují, že Trevorův charakterový oblouk by byl neuvěřitelně zábavný a vyvrcholil by výletem do vesmíru. DLC bylo sice v letech 2013 až 2017 v tichosti zrušeno, ale části jeho obsahu byly znovu použity pro loupeže Doomsday a Diamond Casino v GTA Online. To zahrnuje i začlenění agenta Trevora do loupeže v Doomsday.

Navzdory zrušení DLC je vzrušující vidět, že se o Trevorovi po tolika letech opět mluví. Fanoušci si mohou jen představovat, jak zábavné by bylo vidět Trevora jako nepříliš tajného agenta s povolením zabíjet. I když naděje na příběhové DLC pro GTA 5 možná poklesly, existuje malá možnost, že Rockstar zváží výrobu příběhového DLC při vydání GTA 6. Vzhledem k obrovské popularitě GTA Online je však pravděpodobné, že se jakýkoli budoucí obsah bude i nadále zaměřovat na živou službu, která společnosti generuje příjmy.

Bude zajímavé sledovat, zda se Rockstar v budoucnu rozhodne vrátit k myšlence příběhového DLC pro GTA V nebo zda podobný koncept implementuje do příštího GTA. Ať už se to stane nebo ne, jedna věc je jistá: svět Grand Theft Auto stále zůstává záhadným a dynamickým prostorem pro hraní, který nadále zajímá miliony hráčů po celém světě.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *