Grand Theft Auto VI – Nástup finálního vývoje, potvrzuje Rockstar Games!

Společnost Rockstar Games potvrdila, že očekávaná hra GTA 6 vstupuje do závěrečné fáze vývoje. Hra byla oficiálně oznámena 5. prosince 2023 a fanoušci netrpělivě očekávají další novinky. Jennifer Kolbe, viceprezidentka společnosti Rockstar Games, uvedla, že společnost začátkem dubna přejde z práce na dálku na práci v kanceláři, protože se připravuje na vstup do závěrečné fáze vývoje. Cílem tohoto rozhodnutí je zvýšit produktivitu a zabránit únikům informací, protože cílem společnosti je dodat hru v nejvyšší možné kvalitě a vybroušenosti.

I když není jasné, co přesně závěrečná fáze vývoje obnáší, očekává se, že bude zahrnovat testování a vylepšování hry, aby splňovala standardy studia. Ačkoli oficiální datum vydání nebylo stanoveno, finanční zprávy naznačují, že vydání GTA 6 je plánováno na první tři měsíce roku 2025. Může však dojít k mírnému zpoždění a není jisté, zda se datum vydání vejde do tohoto časového rámce.

Rozhodnutí o návratu zaměstnanců do kanceláře se setkalo se smíšenými reakcemi. Někteří zaměstnanci jsou s touto změnou nespokojeni, protože se domnívají, že úniky informací, k nimž docházelo v minulosti, by bylo možné efektivně zvládnout prostřednictvím práce na dálku. Je třeba poznamenat, že ve videoherním průmyslu pracuje většina zaměstnanců na dálku a studie ukázaly, že práce na dálku nemá negativní vliv na produktivitu.

GTA 6 vyjde zpočátku na PlayStation 5 a Xbox řady X/S, zatímco o verzi pro PC zatím nejsou žádné informace. Společnost Rockstar Games je známá svým odhodláním dodávat vysoce kvalitní hry a přechod na práci v kanceláři je považován za způsob, jak zajistit, aby GTA 6 splňovalo rozsah a ambice vize studia.

Probíhající závěrečné fáze vývoje hry GTA 6, kdy se Rockstar Games připravuje na zdokonalení a vyleštění hry pro vydání. Rozhodnutí vrátit se k práci v kanceláři má za cíl zvýšit produktivitu a zabránit únikům informací. Oficiální datum vydání sice nebylo oznámeno, ale očekává se, že to bude v prvních měsících roku 2025.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *