Grand Theft Auto VI – POTVRZENO: Troy Baker nedabuje Jasona!

Herní dabér Troy Baker (Joel z The Last of Us) potvrdil, že nenamlouval roli mužského hrdiny Jasona v připravovaném titulu Grand Theft Auto 6 od společnosti Rockstar. Mnoho fanoušků na základě prvního traileru spekulovalo, že Baker bude v Grand Theft Auto 6 hrát jednu z hlavních rolí, každopádně tuto fámu nadobro utnul.

První trailer na Grand Theft Auto 6 vyvolal v herní komunitě šok. Bylo to po více než desetiletém čekání na pokračování od Rockstaru. Trailer ukázal grafiku nové generace, návrat do Vice City a příběh inspirovaný Bonnie a Clydem. To vedlo k překonání několika rekordů a ukázalo, proč je Grand Theft Auto 6 jednou z nejhypovanějších her všech dob. V průběhu traileru vynikal hlas Jasona, hlavního mužského hrdiny, který pronesl jen jednu větu. Mnoho hráčů spekulovalo, že tuto roli ztvárnil Troy Baker.

Baker však v rozhovoru pro The Movie Dweeb potvrdil, že nenamluvil postavu Jasona v Grand Theft Auto 6. Vyjádřil respekt vůči hercům, kteří se podílejí na tvorbě her, a řekl, že si zaslouží uznání za svou práci. Zatím nebyl odhalen ani hlas Jasona, ani hlas pro druhou hratelnou postavu Lucii. Je tedy na Rockstaru, kdy tato dvojice bude odhalena. Očekává se, že vývoj hry zabere ještě nějaký čas, ačkoli datum vydání zatím není přesně stanoveno.

Grand Theft Auto 6 má být vydané v roce 2025 pro PlayStation 5 a Xbox Series X/S, přičemž PC verze by mohla přijít později. Trailer na hru ukázal nádhernou grafiku a donutil hráče do této hry ještě více zasvětit svůj čas a očekávat s napětím její vydání. Doufejme, že tvůrci z Rockstaru nezpůsobí fanouškům zklamání z důvodu eventuálního zpoždění vydání.

I přes nepřítomnost Troye Bakera v roli Jasona je očekávání kolem Grand Theft Auto 6 nadále velké. Fanoušci se těší na to, jaký příběh a hratelnost přinese tento dlouho očekávaný titul. Ačkoli zatím neznáme detaily ohledně hlasových herců a potenciálního zpoždění vydání, nadšení z nového dílu série zůstává silné. Je jen otázkou času, kdy se budou moci hráči ponořit do gangsterského světa Grand Theft Auto 6.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *