Gravity Guy – MOBILNÍ HRY – Staňte se pány gravitace!

Máte v oblibě hry, které si můžete užít sami, ale také s kamarády? Chcete si občas vyzkoušet ovládat gravitaci? V tom případě nastražte uši, dnešní hra bude přímo pro Vás!

Podíváme se na hru Gravity Guy, která se již dlouhou dobu drží vysoko na žebříčku nejhranějších. Co tedy bude Vaším úkolem? Proč je tolik oblíbená?

Ve hře máte různé módy. Pokud se rozhodnete si zahrát hru sami, nabízí se Vám buď hra s příběhem, nebo nekonečná verze. V obou se ocitáte se v roli postavy, která má za úkol utéct před bílým pronásledovatelem. Není to ale nijak jednoduchý úkol, jelikož Vám místy doslova mizí půda pod nohama. Jak si pomůžete? Ano, napoví Vám název hry. Změníte směr gravitace!

Může se to zdát jako lehký úkol, opak je ale pravdou. Kromě mizející podlahy je pro Vás připraveno i spousta překážek, které se jinak ani zdolat nedají.

Co se stane, pokud se zaseknete a bílý stín Vás dohoní? Nebo když se dokonce netrefíte na platformy a Vaše postava zmizí z obrazovky? Správná otázka! Poté mohou nastat dvě situace. Buď hra končí a Vy začínáte znovu. Nebo pokud se Vám již podařilo dosáhnout checkpointu, se hra spustí od poslední uložené pozice.

Gravity Guy

Čím déle hrajete, tím větší tempo a rychlost hra nabírá. Pokud je to pro Vás příliš, můžete si zpříjemnit hraní bonusy. Využijete spíš zpomalovač, díky kterému máte větší šanci se všem překážkám vyhnout? Nebo si oblíbíte štít, který zabrání bílému protivníkovi Vás při chycení zničit?

Pokud není singleplayer nic pro Vás a jste spíše fanoušek skupinové zábavy, i Vy si zde zaručeně přijdete na své! Multiplayer umožňuje hru až čtyřem hráčům na jednom zařízení. Jednoduše Vám bude určena oblast, na které můžete svou barevně odlišenou postavu ovládat. Podaří se Vám setřást všechny protivníky a zůstat jediným přeživším hráčem?

Ke stažení na Google Play a App Store.

+ možnost hraní ve více hráčích
+ jednoduchý, ale chytlavý koncept

– nervy drásající obtížnost některých míst
– zvyšující se rychlost

7/10

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *