Grit – NOVINKY – Battle Royale z Divokého západu!

Battle Royale hry se rozšířily mezi hráče díky tomu, že se můžou odehrávat kdekoliv a s novými skiny a mapami je pořád drží. Jestli jste ale dosud odolávali a žádná hra z tohoto žánru vám zatím nepřišla dostatečně zajímavá, možná vás názor změní Grit. Battla Royale z Divokého západu, ve kterém se postavíte dalším 99 pistolníkům.

  • Datum vydání: 2022
  • Vývojář: Team GRIT
  • Platformy: Microsoft Windows

Tohle město není pro nás dva dost velký! Vítěz může být jenom jeden a o tom, kdo to bude, rozhodnou přestřelky a duely v příjemném městečku a přilehlém okolí.

Jak už to v Battle Royale bývá, ocitnete se svými protivníky na mapě, kterou postupně zmenšuje písečná bouře zuřící kolem vás. To ale neznamená, že jde o nějak malou mapu, na hráče čeká kus pouště, městečko a dokonce i nějaká zeleň. Vaším společníkem proto bude váš věrný oř, sloužící k rychlejšímu přepravování se mezi místy a souboji a taky slouží jako rozšířený inventář. A kdyby jste opravdu spěchali, bude mapou projíždět vlak, do kterého můžete v plné rychlosti naskočit a poprat se s ostatními hráči o svoje místo v jídelním voze, kde následně uhasíte žízeň dobrou whisky.

Soubojový systém je asi to, co zajímá všechny nejvíc. Přece jenom máme asi všichni spojený Divoký západ s divokými přestřelkami, ať už v dobových barech nebo za pravého poledne na hlavní ulici. A vývojáři se v tomto ohledu snaží přinést realistický zážitek, projektily se budou chovat jako ty skutečné a hráči budou muset počítat například s vlivem větru na projektil. Zbraně hledáte přímo na mapě, ale vaše statistiky potáhnou nahoru speciální hrací karty s perky.

Grit je momentálně v Early Accessu a na stránkách hry je dostupný bezplatný playtest. Jestli vás myšlenka na BR hru na Divokém západě nadchla a chcete zkusit svoje štěstí v duelu, stačí hru jenom stáhnout a vyzkoušet. Hotová hra by se na Steamu pro počítače měla objevit v průběhu roku. Jestli se hra dostane i na další platformy je zatím ve hvězdách.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *