GTA Online – NOVINKY – Tiny Racers

Rockstar opět nezahálel a máme tu další obsah do GTA Online. Tímto přístupem nás vývojáři stále přesvědčují, že s hrou se nechtějí jen tak rozloučit a činní ji nesmrtelnou. Nová aktualizace, která vyjde již příští týden, se ponese ve znamení starých, arkádových závodů z ptačí perspektivy.

Tyto retro závody připomínají kombinaci starých závodů, kde je několik kol a vy v průběhu sbíráte různé zbraně, kterými se snažíte zničit své protivníky. Celý závod, tak vidíte z pohledu shora. Stejně jako v prvním i druhém dílu Grand Theft Auto.

Název Tiny Racers tak vystihuje celé provedení módu, který vyjde na Playstation 4, XONE a samozřejmě na PC. Rockstar je opravdu neúnavný a vypadá to, že má nevyčerpatelný pytel nápadů. Poslední Tron závody bylo něco, co mě opět vtáhlo do hry a neuvěřitelně mě to bavilo. Pomalu se z GTA stává taková kombinace všech herních klasik na jednom místě, kdy si můžete vybrat co zrovna chcete hrát. Zda je libo TrackManii, již zmínění Tron nebo jinou bláznivou, kaskadérskou jízdu?

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *