GTA Online – NOVINKY – Import/Export

16. 12. 2016 Tomáš Cajthaml
1 449 zhlédnutí

GTA Online je stále plná hráčů a nepřetržité zábavy. To, že Rockstaru na jejich hře záleží je vidět na nepřetržitém přísunu novinek a bezplatných DLC balíčků. Ani teď před svátky nezaháleli a po naprosto skvělém módu na motivy Tron závodů, nám přinášejí další rozšíření.

Ve zkratce se jedná o rozšíření možností vaší organizace, kde máte možnost pořídit si pro celou organizaci třípatrovou garáž, což je opravdu ohromné. Zde můžete samozřejmě parkovat vaše ocelové oře. Ovšem jako hlavní tahák, je nová možnost vydělávání peněz pro organizaci. Nyní můžete popadnout svojí partu a začít tahat jedno drahé auto za druhým.

Vaším úkolem je dovézt co nejvíce aut, která vám dopředu nahlásí váš asistent a vaším úkolem je dovézt auto bez škrábnutí do garáže, odkud je poté prodáte za dosti slušné částky. Co mě opravdu překvapilo, je nápaditost samotných „prostředí“ kde se auto nachází. Například na nelegálním závodě či dokonce v temné uličce, kde se to hemží policisti a bývalý majitel vozu zřejmě nedopadl zcela dobře, neboť vyšetřování jeho smrti začíná dlouhou brzdnou dráhou.

Celé DLC opět přidává spoustu vozů. Především vozidel co jsou jako stvořená pro znemožnění přepravy vozu jiné skupině. Například kamion s rampou, karavan s lafetovaným kulometem nebo dokonce čtyřkolka uzpůsobená pro jízdu přes vodu. Obojživelných vozidel je tu více a je to opravdu skvělý nápad jak naprosto vytřít zrak pronásledovateli.

To jakým způsobem se Rockstar stará o své věrné hráče je opravdu úžasné a ne jedno studio by si z nich mělo vzít příklad.Elektronický časopis GAMING

E-časopis GAMING

Přidejte se k nám!

 • Partneři webu

  Grunex - PC hry, turnaje v PC hrách, internetová televize, hry zdarma

  Rewiz.eu Projekt na rozvoj a podporu elektronického športu

  Veterans - CZ/SK gaming community

  Akreditované IT kurzy a školenia

  AndreewCZ

  Copyright © 2015–2021 GamingSite.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 2464-661X, podléhá licenci CC BY-ND 4.0