GTA Online obdrží nový herní mód a speciální auto

Vývojářské studio Rockstar Games, které stojí za sérií her Grand Theft Auto, se velmi obstojně stará i o jejich nejnovější počin – Grand Theft Auto Online, které vychází z „gétéáčka pětky“. GTA Online totiž obdrží nový update, který mimo jiné přidá hlavně novou aktivitu v podobě herního módu nebo také speciální vozidlo minivan. Začneme novým herním módem, jménem „Inch by Inch“, který spočívá v podobném principu, jako klasické „Capture the Flag“, zatímco v GTA je to okořeněné ještě tím, že hráč, který nese „zásilku“ nemůže střílet, takže jeho spoluhráči ho musí dobře krýt. Pro hraní je tedy důležitá nějaká předem domluvená taktika, či strategie, jak obejít soupeře. Kolo končí, když jeden tým vyhraje, ale nemusíte se bát, že by tím skončila i celá aktivita, pokračuje se totiž dál, zkrátka dokud je s kým hrát a dokud to pořád baví. Ale pozor, aby toho nebylo málo, do 14. dubna lze v této aktivitě vydělat více peněz, než obvykle.

gta-online

Aby toho nebylo málo, ode dneška si totiž můžete u Bennyho zakoupit novou dodávku Vapid Minivan Custom. Dodávka svým designem asi nepadne do oka každému, ale pakliže se vám líbí zeleno-černá kombinace a motivy lebek, tak jste právě našli novou káru pro vaši Suicide Squad. Do 14. dubna na vás rovněž čekají zlevněné zbraně v Ammu-Nation, jako například brokovnice zlevněné o 40% anebo odstřelovací pušky zlevněné o 25%. Slevovému šílenství propadly rovněž neprůstřelné vesty, které jsou zlevněny až o 50%. Celkový soupis všech novinek, které v „Adversary Mode“ jsou, najdete na oficiálních stránkách Rockstar Games vývojářského studia.

Pokud tedy máte partu kamarádu, se kterými tradičně hrajete GTA Onilne, tak je svolejte, nakupte zlevněné zbraně v Ammu-Nation, sežente od Bennyho Minivan Custom a vyražte do ulic Los Santos; čekají totiž jenom na vás; párty může začít!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *