GTA+ – Rockstar rozšiřuje nabídku her o tituly Bully a L.A. Noire!

Rockstar Games potvrdilo, že do své předplatitelské služby GTA+ přidá hry Bully a L.A. Noire. Předplatitelé této služby získají zdarma herní peníze, exkluzivní vozidla a oblečení a budou mít přístup k těmto populárním hrám od Rockstaru bez dalších poplatků. Hlavním lákadlem tohoto předplatného je obsah pro hru Grand Theft Auto Online, nicméně předplatitelé se také mohou těšit na další nejlepší tituly od Rockstaru.

V současné době mohou předplatitelé tohoto služby hrát hry Grand Theft Auto: Chinatown Wars a Grand Theft Auto: Liberty City Stories na mobilních zařízeních a hry Grand Theft Auto: The Trilogy – The Definitive Edition a Red Dead Redemption na konzolích Xbox a PlayStation. Přidání her Bully a L.A. Noire rozšíří nabídku her v tomto předplatném ještě o více titulů. Bully je populární hra s humorem a otevřeným herním světem, která se odehrává ve školním prostředí. L.A. Noire je pak detektivní adventura s inovativní technologií výslechu podezřelých.

Rozšíření nabídky o dvě pecky, jakými Bully a L.A. Noire na sto procent jsou, je dobrou zprávou pro fanoušky Rockstaru. Obě hry patří k nejzajímavějším titulům společnosti, která je známá především pro svou sérii Grand Theft Auto a Red Dead Redemption. 

Bully v době svého vydání získal uznání díky své premisy, postavám a zajímavému příběhu. L.A. Noire zase zaujala svou detektivní atmosférou a unikátní technologií zjišťování pravdy. I když tyto hry nejsou přímým pokračováním Grand Theft Auto, předplatitelé této služby budou mít možnost vyzkoušet si je a prozkoumat další stránky světa Rockstar Games.

Společnost Rockstar Games stále rozšiřuje nabídku her v rámci svého předplatného služby. Přidání her Bully a L.A. Noire je jen dalším z mnoha kroků, které firma podniká, aby přilákala a udržela si své fanoušky. Ačkoli předplatné služby jsou stále častější v herním průmyslu, Rockstar Games se snaží nabídnout svým předplatitelům zajímavé výhody, včetně exkluzivního obsahu a přístupu k nejlepším hrám bez dodatečných poplatků. Přidání her Bully a L.A. Noire do nabídky tohoto předplatného je jen dalším pozitivním signálem pro fanoušky této služby.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *