GTA V dostane příběhové DLC

Je to neuvěřitelné, ale nejnovější díl série Grand Theft Auto vyšel již před třemi lety, v roce 2013. Pochopitelně od té doby vyšlo několik opravných balíčků, které ať už cokoliv opravovaly anebo přinášely lehce vylepšené herní prvky, moc toho ale nebylo. Pánové z Rockstar Games se starali především o GTA Online. Poslední dobou ale herním světem prosakuje, že se chystá první DLC pro GTA V a hned osvětlí tmavá místa v příběhu. První indicií byl objev hráče jménem LondonTown2004, který při dataminingu našel soubor „Story Mode DLC“ a když se jej pokusil spustit ve hře, musel se spokojit jen s chybovou hláškou. Po opětovném spuštění ale našel v menu hry novou záložku s názvem DLC.

Zajímavé bude sledovat, kolik DLC přídavků nám Rockstar Games připraví. Jedno je ale jasné – alespoň některá DLC budou zpoplatněna. Dokonce bych se nebál říct, že zpoplatněna budou všechna příběhová DLC. Snad si ale Rockstar nevezme příklad z Electronic Arts, kteří například datadisky pro The Sims oceňují jako celou hru. Uživatel LondonTown2004 odhaduje, že prvního příběhového DLC bychom se měli dočkat už na začátku prvního roku, tedy v prvním čtvrtletí. Rockstar Games ale nic oficiálně nepotvrdili.

GTA DLC v nabídce

Zcela logicky se ihned začalo přemýšlet a spekulovat o tom, jaká DLC budou a co s sebou přinesou nového. Dost možná se známa trojka Michael, Trevor a Franklin (nebo třeba jenom jeden z nich) podívá do Liberty City, město, jehož předlohou je samotný New York. Nasvědčuje tomu i to, že nedávno byla představena mobilní hra s touto tématikou, pojmenovaná GTA: Liberty City Stories. V této hře, která je už nyní dostupná pro iOS a chystá se i na Android a zařízení s operačním systémem od Amazonu, své postavě totiž můžete koupit tričko s nápisem „I love Liberty City“. Náhoda? Nemyslím si.

zdroj: GTA 5 Cheats

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *