GTA V – Trevorovo DLC bylo opravdu zrušeno kvůli GTA Online!

Nedávno bylo odhaleno, že Rockstar Games původně plánovali vydat singleplayerové DLC pro GTA 5, ve kterém by hlavní roli hrál oblíbená postava Trevor Philips. Projekt byl však zrušen a mnoho fanoušků se dlouho ptalo, proč se tak stalo. Nyní poskytl bývalý senior kameraman a virtual kameraman Rockstaru, Joseph Rubino, další podrobnosti o této neuskutečněné expanzi.

Grand Theft Auto V – Trevor měl být agentem 007!

Rubino v rozhovoru pro YouTube kanál SanInPlay prozradil, že pracoval na tomto DLC, které by vyprávělo příběh Trevora v roli tajného agenta FBI. „To bylo moje. Byl jsem jedním z hlavních editorů, kameramanem a dělal hodně z druhé jednotky na place,“ řekl Rubino. Uvedl také, že projekt byl zhruba v polovině vývoje, než byl zastaven kvůli úspěchu GTA Online.

„Když vyšlo GTA Online, bylo to obrovský úspěch a lidé to milovali natolik, že bylo těžké argumentovat, že samostatné DLC by to mohlo překonat,“ vysvětlil Rubino. Dodal, že z obchodního hlediska dávalo smysl soustředit se na GTA Online, ačkoliv byl zklamaný, že projekt musel být zrušen.

Rockstar oficiálně nikdy nepředstavil své plány na singleplayerové DLC pro GTA 5, ačkoliv v roce 2015 oznámili, že se budou soustředit na GTA Online. Fanoušci se těšili na příběhové expanze po vydání hry v roce 2013, ale vývoj Red Dead Redemption 2 a pravidelné aktualizace pro GTA Online zanechaly málo zdrojů pro vývoj DLC.

Rubino také zmínil, že některé prvky z plánovaných singleplayerových expanzí byly nakonec přeneseny do aktualizací GTA Online, například Doomsday Heist. Nicméně to bude vše a singleplayer DLC se již nikdy nedočkáme, neboť se Rockstar zaměřuje na přípravu a vydání GTA 6 na podzim 2025.Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *