GTA VI – Trailer! Vice City, První Ženská Hrdinka a Vydání v roce 2025!

Očekávaný trailer na hru Grand Theft Auto VI (GTA VI) od společnosti Rockstar unikl na X (dříve Twitter) necelý den před plánovaným vydáním. Společnost Rockstar však rychle zareagovala a trailer zveřejnila na svém oficiálním kanálu YouTube. Trailer potvrzuje předchozí spekulace o prostředí hry, které je založeno na Vice City (fiktivní verzi Miami), a představuje první ženskou hrdinku série s příběhovými prvky inspirovanými Bonnie a Clydem. Prozrazuje také, že GTA VI vyjde v roce 2025 na konzole PS5 a Xbox X/S série.


Uniklý trailer představuje typické herní prvky GTA VI, jako jsou rychlá auta, přestřelky a americký hédonismus. Soustředí se na hlavní hrdinku Lucii, která je zobrazena ve vězeňské kombinéze a po propuštění by měla se svým přítelem páchat zločiny. Tisková zpráva společnosti Rockstar stručně popisuje GTA VI jako „největší a nejúchvatnější evoluci“ série, která se odehrává ve státě Leonidas, jehož součástí je i Vice City.
Odhalení GTA VI provázely úniky informací, včetně úniku videí z procesu vývoje od britského teenagera a videa na TikToku, které tvrdí, že ukazuje uniklé záběry ze hry. Tyto úniky možná přiměly vývojáře vydat oficiální trailer dříve, než bylo plánováno.

Trailer potvrzuje návrat do Vice City a představení ženské hlavní hrdinky. Ačkoli není oficiálně potvrzeno, zda si hráči budou moci přepínat mezi Lucií a jejím mužským protějškem, předchozí úniky naznačují, že to bude možné. Trailer také ukazuje známé prvky série GTA, tedy intenzivní konflikty, policejní honičky a loupeže.

Vyjádření Rockstar Games na leak traileru na platformě X

Navzdory nadšení, které trailer vyvolal, si fanoušci na vydání GTA VI musí počkat až do roku 2025. Podporované platformy jsou zatím nejasné, ale očekává se, že bude k dispozici na PlayStation 5, Xboxu řady X/S a později možná i na PC. Mezitím se GTA V stále těší oblibě díky propracovanému online režimu a s více než 190 miliony prodaných kopií patří mezi nejúspěšnější hry současnosti.

Únik traileru poskytl první pohled na očekávanou hru GTA VI a potvrdil podrobnosti o jejím prostředí, hlavním hrdinovi a herních prvcích. Fanoušci budou muset být trpěliví a čekat na vydání hry v roce 2025.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *