Guardians of the Galaxy – NOVINKY – Nové dobrodružství od Telltale

Když se zmíní Telltale, každý si vybaví herní ztvárnění Game of Thrones, Batman nebo The Walking Dead v pěkném komiksovém kabátku. Vývojáři se nyní rozhodli pro další velmi známé komiksové dílo. Strážci Galaxie od největšího komiksového titána, bude tak další epizodickou adventurou. Marvel mělo doposud velmi málo obsahu v herním odvětví, a tak propůjčili Star-Lorda, Gamoru, Rocketa s Grootem a Draxe vývojářům z Telltale.

Svět Strážců Galaxie, mimo samotné komiksi, je velmi známý díky prvnímu filmu z roku 2014 a očekávanému pokračování, který bude v kinech již v nynějším roce. Pro zarytější fanoušky bude zážitek o něco příjemnější, neboť zde bude větší dávka původního komiksového světa. To ovšem neznamená, že by hra měla být nějakým převyprávěním něčeho již napsaného. Půjde o původní a originální pětidílné zpracování.

Takto to nastínili vývojáři. My ovšem již víme, že hlavním záporákem bude samotný Thanos. Stejně jako v celém programu filmového universa Marvelu, kdy všechny filmy, které doposud vyšli a budou vycházet, vedou k sjednocení všech hrdinů a finálnímu boji proti titánovi Thanosovi. I zde půjde o hlavního záporáka, snažícího se získat všechny kameny nekonečna. Dojde tak na lokace jako loď Milano, Knowhere a dokonce na samotnou matičku Zemi.

Jediná smutnější novinka při oznámení byla, že původní hlasy z filmového zpracování jako Chris Pratt, Zoe Saldana, Dave Bautista, Vin Diesel, Bradley Cooper a další, bohužel nebudou obsazeni a namluví je někdo jiný. Snad Telltale nezklame alespoň dobrou zápletkou a půjde o vtipně pojatou, vesmírnou kovbojku, stejně jako tomu bylo u filmu a je i v komiksech.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *