Guardians of the Galaxy – NOVINKY – Telltale pracují na hře!

Telltale Games způsobilo před pár lety docela rozruch, když dalo příběhovkám úplně nový rozměr.  Zejména se sérií The Walking Dead, následoval The Wolf Among Us, Tales from the Borderlands a taky třeba Game of Thrones. Nutno podotknout, že to vždycky dopadlo tak nějak dobře a tento velmi typický způsob zpracování her jen tak neomrzí.

Když mluvíme o rozruchu, můžeme přímo navázat na společnost Marvel. Ta se tak nějak pohybovala ve svých zajetých „komiksových“ stereotypech a vše spadalo do jedné mísy. Přelom přišel v roce 2014, kdy se na filmových plátnech objevil film Guardians of the Galaxy. Ten představoval docela výrazný krok jinam v marvelovské tvorbě.

Když tyto dva předchozí odstavce spojíme, vyjde nám spojení – Guardians of the Galaxy od Telltale Games. Telltale nedávno oficiálně oznámil, že první z pěti epizod by měla vyjít již v roce 2017 a máme se tak na co těšit.

K dispozice je sice jenom následující ani ne minutový trailer, ale leccos můžeme předpokládat. Telltale asi nevybočí ze své vizuální podoby. Oficiálně také psali o tom, že hráč bude v roli několika různých postav a zcela zásadní bude samozřejmě soundtrack, který je „legendární“ a sám sem zvědav, jak s ním vývojáři naloží.

Zatím se zdá, že obě strany – jak Marvel, tak Telltale games jsou se vzájemnou spoluprací spokojeni – viz slova Jaye Onga – „…s kým lepším jsme se mohli spojit, než s mistry ve vyprávění příběhů Telltale Games…

Věřím, že většina fanoušků Guardians of the Galaxy se jako já nemůže dočkat jakékoliv další informace, která bude s hrou souviset, a hlavně by se mohl co nejdříve objevil nějaký ten screen ze hry, abychom si mohli pod touto novinkou představit už něco konkrétnějšího.

Hra by měla být vydána jak na konzole, tak PC a i mobilní zařízení. Za zmínku také stojí, že v dubnu 2017 by mělo vyjít pokračovaní filmu Guardians of the Galaxy a bylo by skvělé, kdyby vyšla alespoň první epizoda hry společně s ním.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *