Gunfire Reborn – MOBILNÍ HRY – Nekonečná smyčka v akčním looter shooteru!

Procedurálně generované levely a široká nabídka zbraní a munice, looter shooter po vzoru Bordelands s nekonečnou možností opakování, to je Gunfire Reborn. Jde o RPG shooter z první osoby, který původně vyšel na PC a pak se přesunul na mobily. A ať už chcete hrát sami nebo v co-opu pro čtyři, tahle šílená střílečka je tady pro vás.

  • Datum vydání: 18. listopadu 2021
  • Vývojář: Duoyi Games
  • Platformy: Android, iOS

Gunfire Reborn je v podstatě adventura rozdělená na procedurálně generované levely s prvky z FPS a RPG žánrů, doplněná trochou roguelike. Zní to hrozně, ale v praxi to hezky funguje. Hráč si vybere jednu z dlouhé škály unikátních postav s jedinečnými abilitami a zamíří do náhodně vygenerovaného levelu se stejně náhodnými nepřáteli a lootem. Vývojáři se pyšní tím, že pokaždé dostanete něco nového, neokoukaného a tak trochu jiného.

Jinými slovy nevíte nikdy na co se připravit. Naštěstí je tady široká nabídka zbraní, se kterými můžete možné problémy vyřešit. Každá zbraň má vlastní design a jiné efekty, máte tak perfektní výmluvu k tomu experimentovat úplně se vším.

Customizace zbraní je hlavní náplní gameplaye a stejně tak sladění arzenálu s pasivními schopnostmi postavy. Můžete si vybrat cestu ničivých explozí nebo o trochu taktičtější přístup s menší rádiusem dopadu.

Herní úrovně se dají procházet solo nebo v partě čtyř hráčů. Jako jediný hrdina na mapě si můžete nechat všechen loot v dohledu, ale musíte se spoléhat jenom na svoje vlastní schopnosti a zbraně. S dalšími třemi hráči se vaše síly rozloží a nemusíte se lepit ke stěně, abyste měli krytá záda. Naproti tomu se prostě musíte otravovat s ostatními, no.

Gunfire Reborn boduje i po vizuální stránce. Nejen, že mají zbraně a útoky vlastní vizuální efekty, dobře se dívá i na zbytek hry. Design postav je zábavný a prostředí se taky hned neomrzí.

Jestli jste zatoužili po vlastní možností vypráskat nepřátelům kožich, Gunfire Reborn je dostupná ke stažení na Google Play a App Store. A samozřejmě je počítačová verze i na Steamu.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *