Harry Potter: Magic Awekened – MOBILNÍ HRY – Blíží se vydání pro Evropu!

Portkey Games je zpátky s další hrou pod taktovkou Warner Bros., Wizardnig World se s uvedením nového filmu nespoléhá jenom na výdělky z kin. Po představení Hogwarts Legacy, hry na počítače a konzole, se blíží datum uvedení hry Harry Potter: Magic Awekened na západní trh. V Číně už hra dominuje svým konkurentům.

  • Plánované datum vydání: 2022
  • Vývojář: NetEase
  • Platformy: Android, iOS

Harry Potter: Magic Awekened je free-to-play mobilní hra, na první pohled jde o sběratelskou karetní záležitost, ale jsou v ní navíc MMO a RPG prvky. Ty přidávají hře na zajímavosti a taky nabízí obměnu gameplaye, což je vždycky plus.

Nečekaně nás hra vezme na proslulou kouzelnickou školu v Bradavicích, tentokrát nebude Harry jedním z vašich spolužáků. Časová linka se trochu posunula, uplynulo už deset let od porážky lorda Voldemorta a vy si tak v klidu můžete vytvořit novou postavu a věnovat se čemukoliv, co vás znova zaujme.

Učit se nová a stále mocnější kouzla je základem všeho. Jak taky jinak obstát v souboji s jinými hráči. Ve hře přes 80 kouzel, která se můžete naučit, postupně je budete vylepšovat a skládat do balíčku. Jak dobře jste balíček poskládaly se dozvíte v souboji 1v1 nebo 2v2 v Kouzelnickém souboji nebo při krocení divé zvěře na bradavických pozemcích.

Procházení rozsáhlých školních pozemků a objevování tajných chodeb uvnitř hradu je dalším prvkem hry. Dokonce ani nemusíte chodit po svých, můžete si vytáhnout koště a někam jednoduše přeletět. A Když vám to půjde dobře, můžete se dokonce dostat do famfrpálového týmu a pokusit se získat body pro svou kolej, protože i když je Voldemort pryč, pořád se bojuje o školní pohár.

Jak už jsem zmínila na začátku, hra už vyšla na asijském trhu a po finanční stránce jde pro vývojáře o obrovský úspěch. Nicméně z gameplayů a reakcí hráčů je jasné, že jsou nadšení i ti. Na Google Play je možné se už teď do hry zaregistrovat a jakmile se hra spustí v Evropě, dostanete upozornění i s dárkem navíc.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *