HBO The Last of Us – Datum druhé série! Nicméně moc nepotěší.

V posledním dílu seriálu The Last of Us jsme se setkali s úspěšným dokončením putování Joela a Ellie. Nicméně, vzhledem k obrovské sledovanosti a úspěchu první série, byla velmi rychle objednána druhá série, která byla oznámena již koncem ledna po vysílání dvou dílů. Během první série jsme se mohli dozvídat různé informace o seriálu v doprovodném podcastu, včetně rozhovorů s autory a plánů ohledně druhé série. Nicméně, jedna z klíčových otázek, kterou fanoušci často kladou, je, kdy se dočkáme pokračování.

Twitter

Craig Mazin a Neil Druckmann, dva hlavní tvůrci seriálu, již hovořili o budoucnosti seriálu. Bella Ramsey, herečka, která hraje roli Ellie, také potvrdila, že bude hrát i v pokračování a že nemají v úmyslu ji nahradit, pokud by sama nechtěla. Ramsey také hovořila o svém vztahu s hercem Pedrem Pascalem, který hraje Joela, ale i o tom, že produkce druhé série si bude muset počkat nějaký čas. Podle jejího odhadu by se natáčení mohlo začít na konci roku 2024 nebo na začátku roku 2025.

I když ještě není jasné, co nás čeká v pokračování, fanoušci hry už tuší, že to nebude zrovna veselá záležitost. Mazin upozornil, že některé části předlohy může seriál nejen pozměnit a doplnit, ale dokonce i zcela převrátit. Navzdory tomu, že fanoušci budou muset na pokračování seriálu počkat, je jisté, že se děj druhé hry nevměstná pouze do jedné série, takže se budeme moci těšit alespoň na třetí.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *