Hearthstone – NOVINKY – Journey to Un’Goro

Blizzard nenechává žádnou ze svých her bez povšimnutí, a tak spolu s novými hrdiny do Heroes of the Storm a Overwatche se pro změnu věnovali své velmi oblíbené karetní hře Hearthstone. Do té na počátku příštího měsíce přibyde 135 nových karet v rámci expanze Journey to Un’Goro a taková várka karet už dokáže s herními mechanikami slušně zamíchat. Spolu s vydáním tohoto rozšíření skončí rok Krakena a započne rok Mamuta a s tím se také změní současný Standard (některé karty se již přesunou do Wild módu, konkrétně The Grand Tournament expanze a adventury League of Explorers a The Blackrock Mountain) a dočkáme se postupem času také velkého množství nových karet v podobě následujících expanzí.

Ačkoliv většina nových karet z tohoto rozšíření prozatím zůstává neodkryta, některé již byly vypuštěny na denní světlo a již nyní přinesly mnoho změn. Vznikne například úplně nový typ minionů, tzv. elementálové, a vzhledem k tomu, že některé nové karty s tímto mechanizmem budou nadále pracovat, přibyde toto označení i některým starším kartám, které jsou již ve hře delší dobu.

Také se dočkáme nových Quest karet – jedná se o legendární kartu, která se vám objeví na začátku hry v ruce (lze mít pouze jednu v celém balíčku) a po zahrání zůstane aktivní po zbytek vaší hry. Samozřejmě obsahuje podmínky pro splnění Questu, za což získáte patřičnou odměnu (která opravdu bude stát za to).

Další novinkou je nová technika – Adapt. Ta funguje na velmi podobném principu, jako Discover, také se vám nabídnou tři různé možnosti (z celkového počtu deseti), nicméně slouží k vylepšení určeného miniona – touto technikou můžete tedy kupříkladu přidat minionovi Taunt, Windfury, Divine Shield, apod., což sami jistě uznáte, že může v mnohých případech obrátit hru ve váš prospěch.

S tím přibyde do hry i nová mapa a jako obvykle za předobjednávku 50 packů získáte i speciální card back. Další karty budou opět odhalovány již od 17. března, tak to určitě nezmeškejte.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *