Hello Neighbor – NOVINKY – Co schovává váš soused?

No ano, asi většina z nás měla někdy v životě děsivého souseda. Ale co teprve tenhle! Mohutný knírek, károvaná vestička a záporácky nakrčené obočí! Jenže co když vás popadne neskutečná touha zjistit, co asi schovává za těmi zamčenými sklepními dveřmi? Tak přesně to se dozvíme v téhle podivné strategické hororové hře. Nečekejte ale žádné klasické „lekačky“, kdy na vás vyběhne odporné monstrum ze skříně. To ne. Tady vás bude děsit jen všudypřítomné nebezpečí z toho, že vás váš soused chytí při činu. V této hře se totiž budete opakovaně vloupávat do jeho domu. Avšak místo toho, aby na vás zavolal policii nebo vám naúčtoval vzniklé škody, jak byste u klasického souseda čekali, tak se akorát znova probudíte ve svém domě.

hellon

Myslíte si, že vám to takhle projde pokaždé? Tak to jste ale na omylu! Váš soused má totiž pro strach uděláno. Pokusíte se do jeho domu vícekrát vloupat zadním vchodem? Tak ho váš soused zabarikáduje. Dvakrát se vloupáte skrz okno v obýváku? Tak pod ním čekejte past na medvědy. Dostáváte se na jeho pozemek přelézáním plotu? Tak na vás příště budou čekat senzory pohybu! A to zdaleka není všechno. Váš soused pokaždé najde další a další způsoby, jak vám zabránit vlézt do jeho sklepa a bude vás pronásledovat po celém svém pozemku. Jakmile vás chytí, musíte začít od znova, ale políčené pasti zůstanou na svém místě. Musíte tedy najít nový způsob, jak se do jeho domu dostat tentokrát.

hello

Tak co, zaujalo vás to? Hra se sice bohužel zatím nachází pouze v Pre-Alpha verzi, nicméně už tak si dokázala získat ohromné množství fanoušků a dokázala se okamžitě vymanit i ze Steam Greenlightu a získat si své čestné místo na Steam Store. Kdo by však nevydržel čekat, jelikož hra má v kompletnější podobě vyjít až v průběhu příštího roku, může se přihlásit do Alpha testingu přes tento link: http://tinybuildgames.us7.list-manage2.com/subscribe?u=7c5ba06b8b6710be2a32d1afc&id=d744e17187. Tak hodně štěstí!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *