Herní headset Trust GXT 363

14. 01. 2016 Alexandr Sýkora
1 420 zhlédnutí

Pokud zvažujete nákup spolehlivých sluchátek, která Vám zaručí výborný zvuk při hraní vašich oblíbených herních trháků, určitě přemýšlejte i o herním headsetu Trust GXT 363.

Trust GXT 363 je vynikající herní headset s velmi pevnou konstrukcí modro-černé kombinace barev s pochromovanými doplňky ve tvaru „T“. Plastové provedení sluchátek má matnou povrchovou úpravu, která vám zaručeně bude připomínat broušený kov. Vylepšený design herního headsetu navíc příjemně dokreslují modře podsvícené mušle a samotný mikrofon. Pohodlí a žádné tlačení při nošení spolehlivě zajišťují velké polstrované náušníky i dosti měkký hlavový most. Díky tomuto vás jen tak nebude bolet hlava z nadměrného používání těchto robustních sluchátek.

Headset disponuje rozsáhlými možnostmi nastavení, což jistě potěší každého uživatele. V klasické flexibilní konstrukci jezdících náušníků se nachází ocelové vyztužení. Sluchátka disponují velmi výkonnými aktivními 50 mm měniči se značně vybračními basy, které reprodukují kvalitní 7.1 prostorový zvuk a nechybí zde ani již zmiňovaný neodnímatelný mikrofon. Co se týče připojení, sluchátka připojíte k Vašemu počítači pomocí USB kabelu, který je dlouhý tři metry, což je délka, která je řekněme „tak akorát“. Kabel je opletený a je na něm umístěno ovládání hlasitosti s funkcemi rychlého ztlumení zvuku, ztlumení mikrofonu, úplné vypnutí modrého podsvícení a nechybí ani tlačítko pro kontrolu úrovně vibrací ve dvou úrovních intenzity. Mikrofon sluchátek přenáší vaše slova spolehlivě, čistě a srozumitelně.

Pokud Vás tedy při rozhodování která sluchátka ke svému počítači koupit oslnila právě tento herní headset, určitě si jej kupte. Budete překvapeni z výborného zvuku a dalších aspektů, kterými tato sluchátka disponují. Špičkový herní headset Trust GXT 363 s vibračními funkcemi je k dispozici na trhu za doporučenou koncovou cenu 2 399 Kč včetně DPH.Elektronický časopis GAMING

E-časopis GAMING

Přidejte se k nám!

 • Partneři webu

  Grunex - PC hry, turnaje v PC hrách, internetová televize, hry zdarma

  Rewiz.eu Projekt na rozvoj a podporu elektronického športu

  Veterans - CZ/SK gaming community

  Akreditované IT kurzy a školenia

  AndreewCZ

  Copyright © 2015–2021 GamingSite.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 2464-661X, podléhá licenci CC BY-ND 4.0