Herní Výzva 2024 – Deset Výzev, Deset Hrdinských Dobrodružství! Získej šanci vyhrát skvělé ceny a přispěj charitě!

Výzva Databáze her, Herní Výzva 2024, která se koná již devátým rokem, je série deseti výzev, které účastníkům určují, které hry si musí zahrát a dokončit v roce 2024. Každá výzva má dvě úrovně obtížnosti a umožňuje hráčům vybrat si hry, které splňují dané podmínky. Mezi výzvy patří zahrát si hru odehrávající se na lodi nebo ovládající vodní plavidlo, zažít hru s prvky Cthulhu, romantiky, hollywoodských hvězd nebo dinosaurů a zahrát si hru, jejímž středobodem je postava s tělesným postižením. K dispozici je také výzva nazvaná „Ztraceno v překladu“, která vyžaduje, aby hráči dohráli hru s jiným než anglickým, českým nebo slovenským dabingem.

Účastníci se mohou do výzvy zapojit na oficiálních webových stránkách, kde se mohou zaregistrovat a zanechat alespoň jeden komentář ke každé hře na Databázi her. Tím se zařadí do soutěže o hodnotné ceny. Navíc za každý komentář napsaný během výzvy věnují organizátoři 12 korun charitativní organizaci Člověk v tísni.

Herní výzva je projektem webu Databáze her a jejím cílem je motivovat hráče, aby v průběhu roku zkoumali hry jiným způsobem. Účastníci mají možnost plnit výzvy soukromě nebo zaznamenávat svůj postup na webových stránkách. Plnění výzev v rámci svého účtu na webových stránkách dává hráčům také možnost vyhrát ceny a přispět organizaci Člověk v tísni.

Kategorie letošních výzev mají kreativní názvy, které naznačují téma jejich plnění. Například kategorie „Nemova říše“ vyžaduje, aby hráči dokončili hru odehrávající se na lodi, zatímco těžší varianta zahrnuje ovládání lodi, ponorky nebo jiného plavidla. Kategorie „Nikdy se nevzdávej“ se zaměřuje na hry, v nichž vystupují postavy s tělesným postižením, a kategorie „Cesta do pravěku“ vyzývá hráče k dokončení hry, v níž vystupují prehistorická zvířata, jako jsou mamuti, srstnatí nosorožci nebo šavlozubí tygři. A konečně kategorie „Ztraceno v překladu“ vybízí hráče, aby hráli hry s dabingem v jiném jazyce než v angličtině, češtině nebo slovenštině.

Účastníci musí dodržovat některá pravidla a pokyny, například absolvovat vždy pouze jednu kategorii a splnit specifické požadavky na dokončení u her, které nejsou příběhové. Pokud si účastníci nejsou jisti, které hry se hodí do určitých kategorií, mohou požádat o pomoc v diskusní sekci výzvy. Částka věnovaná Člověku v tísni na konci roku je spojena s aktivitou v diskusi, přičemž šest uživatelů se zavázalo věnovat 12 korun za každý příspěvek.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *