Hitman 2 – NOVINKY – Agent 47 znovu zasahuje!

Za nedlouho začne obrovský veletrh videoher jménem E3 v kalifornském Los Anegeles a my se již nemůžeme dočkat, až budeme u představení těch největších herních pecek pro rok 2019. A vývojářské studio IO Interactive již přispěchalo s horkou novinkou pro rok 2019. Znalí čtenáři již určitě vědí, že se jedná o studio, které stojí za legendárním Hitmanem. A přesně náš holohlavý zabiják s číslem 47 nás navštíví již brzy, hru představilo IO Interactive oznamovacím trailerem a víme, že vyjde ještě letos. Na co se můžeme těšit?

Nájemný vrah v obleku se nám představil naposledy vloni, kdy vyšel epizodicky a hodně převzal z minulého dílu jménem Hitman: Absolution, který byl zaměřen spíše na příběh. Hitman z roku 2017 byl spíše zaměřen na plnění úkolů, než na příběh a my, jakožto Agent 47, jsme měli za úkol popravit vždy nějakou osobu v rozsáhlé mapě. Podobně na tom bude Agent 47 pravděpodobně i u nového titulu Hitman 2, protože to opět vypadá na obrovské mapy a plno možností k vykonání cíle. V traileru se nám assasin představuje na závodním okruhu, kde musí odpravit závodníka. Již v traileru bylo vidět mnoho způsobů, jako například proniknout na závodiště v převleku servisního mechanika a upevnit na kolo výbušninu, či kolo špatně upevnit, možností je ale víc, například proniknout v převleku strážného a otrávit závodníka v šatně, anebo zcela klasicky, vylézt pěkně nahoru na vantage point a sestřelit závodníka odtamtud upravenou puškou.

A ano, možnosti jak kořist usmrtit je přesně to, co se nám na loňském Hitmanovi líbilo a jistě se nám to bude líbit i na tom novém. A kdy že vychází? Můžeme počítat s tím, že se ještě dozvíme haldu informací během konference E3, ale již první trailer ukazuje, že se můžeme těšit 13. listopadu, což je datum, kdy hra vychází, konkrétně na PlayStation 4, Xbox One a PC.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *