Hitman přijíždí na slunnou Sapienzu – NOVINKY

Ano, skutečně je to tak – po několikatýdenním bědování a naříkání, proč si vůbec tvůrci vybrali cestu epizodického pokračování, nás ve Square Enix nejspíše vyslyšeli a poslali nám další (nanejvýš hodinovou) ochutnávku nového Hitmana, tentokrát z jihu Evropy. A ano, abych to potvrdil, Agent 47 přijíždí na Sapienzu. Pojďme ale pěkně postupně.

hitman-sapienza-obr1

Jako první se nás bezvlasý agent s čárovým kódem na hlavě podíval do noční Paříže, ze které jsme ale k vidění měli pouze honosné sídlo se zahradou, určené ke konání módní přehlídky. Jistě uvážíte, že slunné přímořské město Sapienza je tak jasným zlepšením. Ještě než si ale o tomto městě řekneme něco více, tak bych rád ty geograficky znalé čtenáře, upozornil, že žádné příměstské město Sapienza neexistuje a studio Square Enix tuto oblast pojali zcela fiktivně. Co ale víme jistě je to, že ona Sapienza se nachází na jihu Evropy, jak již název napovídá. V této oblasti se ale plně rozvine grafický kabátek hry, protože odlesky slunce, plná náměstí, rozsáhlé pláže a subtropická zeleň dokáže udělat své.

Agent 47 se na Sapienzu vydává kvůli tomu, aby eliminoval světoznámého vědce, aka padoucha, který chce zničit důležité hodnostáře nebezpečným bioplynem. V této epizodě si ale přijdou na své ti, kteří mají na Hitmanovi rádi možnost infiltrace do velkých residencí a budov, takovým typickým příkladem je první mise v Hitman: Absolution nebo právě tato fuška na Sapienze. Opět se zde najde několik rozličným způsobů, jak provést onu eliminaci a jak se z horkého subtropického města vytratit. Přes všechny obtíže, které hra má a kritiky, tak i tak musím uznat, že právě počet způsobů, jakými lze kontrakt splnit, je opravdu velké a je to jedna z těch nejlepších předností celé hry. Hra je již venku, takže pokud si už teď chcete zahrát, nic vám v tom nestojí. Úspěšný lov!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *