Hollow Knight: Silksong – Hry se dočkáme, přesvědčuje tester hry!

Přestože letní herní akce přinesly řadu zajímavých oznámení, Hollow Knight: Silksong chyběla a Team Cherry ji neaktualizoval téměř dva roky. Hráč známý jako Graig však fanoušky ujistil, že hra „není ve vývojářském pekle“.

Graig, který byl označován za „hlavního playtestera“ Silksongu, nedávno napsal na Discordu: „Ahoj lidi, doslova vím, že není v dev hell“. Graig sice není součástí vývojářského týmu, ale jeho komentáře dávají nedočkavým fanouškům určitou naději.

Graig uznal frustraci z nedostatku aktualizací a souhlasil s tím, že „komunikace by měla být lepší“. Oficiální subreddit Silksong netrpělivě čeká na novinky, zejména po absenci hry na všech významných akcích od letní prezentace Xboxu v roce 2022.

Reakce na Graigův příspěvek byly smíšené, někteří fanoušci jeho tvrzení odmítali kvůli jeho hravým a někdy zavádějícím minulým interakcím s komunitou. Graig má sice vazby na Team Cherry, ale spolehlivost jeho současných informací je nejasná. Fanoušci mohou jen doufat, že jeho ujištění jsou přesná.

Silksong, pokračování metroidvania hitu Hollow Knight z roku 2017, bylo oznámeno v roce 2019. Původně bylo zamýšleno jako DLC, ale nakonec se rozrostlo v plnohodnotné pokračování. Přestože se letos objevily nové seznamy her a hodnocení, aktualizace byly minimální, což zvyšovalo obavy fanoušků.

Graig poznamenal, že nedodržení interních termínů je při vývoji softwaru normální, a doufal, že jeho aktualizace poskytne určitou útěchu. Zatímco fanoušci čekají na oficiální zprávy od Team Cherry, Graigovy komentáře poskytují malý záblesk naděje, že hra stále pokračuje.

První hra Hollow Knight zaujala hráče ručně kreslenou grafikou, náročnou hratelností a bohatě propracovaným světem. Hra vyšla v roce 2017 pro PC a později v roce 2018 pro Nintendo Switch a získala si uznání kritiky a oddanou fanouškovskou základnu. Její úspěch nastavil Silksongu vysoká očekávání, takže delší mlčení bylo pro fanoušky, kteří netrpělivě očekávají další kapitolu, ještě náročnější.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *