Horizon – Náznak dalšího pokračování!

Horizon, populární akční RPG hru vyvinutou společností Guerrilla Games, čekají vzrušující časy. Ve studiu došlo ke změně vedení, po dvaceti letech odchází výkonná producentka a výkonná ředitelka studia Angie Smets. Společnost Sony ji povýšila do čela vývojové strategie PlayStation Studios, což signalizuje, že Guerrilla Games je ve výborných rukou. Po Smetsové přebírá vedení nový tým v čele s Joelem Eschlerem, Hellou Schmidtovou a Janem-Bartem van Beekem, který bude dohlížet na provoz studia a řídit jeho budoucí úspěch.

V oznámení bylo také potvrzeno, že studio pracuje na novém dobrodružství s hlavní hrdinkou hry Aloy a na zajímavém online projektu. Ačkoli studio neposkytlo žádné konkrétní podrobnosti, proslýchá se, že by online projekt mohl být samostatnou hrou zasazenou do univerza Horizon.

Twitter

Studio Guerrilla Games je proslulé svými technickými znalostmi a jeho engine Decima pohání hry Horizon a Death Stranding, které vyvinul Hideo Kodžima. Z nedávných pracovních nabídek studia také vyplynulo, že plánuje pokračování epického dobrodružství Aloy pro jednoho hráče a rozšíření univerza Horizon o nový online projekt.

Vydání hry Horizon Forbidden West znovu oživilo zájem o hru, zejména o rozšíření Burning Shores, které nabízí několik hodin hraní navíc a hlouběji proniká do herního příběhu. Vzhledem k tomu, že závěr rozšíření zanechal v hráčích více otázek než odpovědí, je jasné, že společnost Guerrilla Games má o Aloy a univerzu Horizon ještě co vyprávět.

Smetsův odchod není pro Guerrilla Games ani pro sérii Horizon žádnou ranou. Naopak, rozhodnutí společnosti Sony povýšit ji na novou pozici ukazuje, že si talentu a zkušeností studia velmi cení. Nový manažerský tým Guerrilla Games s prověřenými zkušenostmi je připraven vynést studio do nových výšin. Fanoušci Horizonu se mají v nadcházejících letech na co těšit, protože je čeká nové dobrodružství s Aloy a nový vzrušující online projekt.

Závěrem lze říci, že fanoušci série Horizon se mohou těšit na zářivou budoucnost díky novému týmu vedení studia Guerrilla Games, novému dobrodružství s Aloy a vzrušujícímu online projektu zasazenému do světa Horizon.

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *